Iškovoję bene svarbiausią pergalę pirmoje sezono pusėje, „Šiauliai“ užsitikrino vietą SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Po mėnesio pertraukos savo žiūrovų akivaizdoje rungtynes žaidę šiauliečiai laimėjo antras rungtynes iš eilės, įveikdami Prienų-Birštono „Vytautą“ 79:73 (16:13, 22:10, 21:19, 20:31), ir užsitikrino vietą pirmajame „Betsafe-LKL“ čempionato aštuntuke po dviejų ratų bei teisę kovoti dėl taurės.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, užbaigę kelias atakas, tačiau dusyk pataikė Akeemas Wrightas, o „Šiauliai“ išsiveržė į priekį 8:5. Netrukus treneriui Antanui Sireikai teko prašyti minutės pertraukėlės, nes „Vytautas“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir vėl persvėrė rezultatą. Justui Sinicai pataikius abu baudų metimus, prieniškiai pirmavo didžiausia rungtynėse 5 taškų persvara (8:13), bet po to taškus rinko tik „Šiauliai“, laimėdami pirmąjį ketvirtį 16:13.

Lygi kova vyko vos porą antrojo kėlinio minučių. Rezultatui esant lygiam 18:18, geltonus marškinėlius vilkinti komanda spurtavo ir, vedama po krepšiais dominavusių Lauryno Biručio ir Armino Urbučio, surengė galingą spurtą. Likus žaisti mažiau nei 2 minutes iki pertraukos, „Šiauliai“ nutolo 16 taškų atstumu – 36:20.

Sužaidus 4 minutes antroje rungtynių pusėje, Denisas Lukašovas tritaškiu sumažino svečių atsilikimą iki 11 taškų, bet po dar vienos sėkmingos šiauliečių atkarpos, per kurią iš toli pataikė Donatas Sabeckis, Giedrius Stankevičius ir Nickas Zeisloftas, komandas skyrė 21 taškas – 57:36.

Kėlinio pabaigoje pradėjo pataikyti ir pirmoje dvikovos dalyje tylėję „Vytauto“ snaiperiai, o Prienų-Birštono komanda – mažinti atsilikimą. Paskutinio ketvirčio viduryje iš toli pataikius J. Sinicai ir Edvinui Šeškui, skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (66:55), o A. Sireika buvo priverstas prašyti dar vienos minutės pertraukėlės.

Šiauliečiams pirmaujant 13 taškų pranašumu, arenoje susirinkę sirgaliai jau ėmė skanduoti „Mes laimėjome“, tačiau rungtynės dar nebuvo laimėtos. Sportinę pražangą puolime gavus D. Sabeckiui, po taiklių baudos metimų prieniškiai pridėjo ir taiklų dvitaškį. Skirtumas tapo vienaženklis – 73:64.

Perėmę eilinį kamuolį, „Vytauto“ krepšininkai užbaigė dar vieną ataką, sumažindami skirtumą iki 6 taškų – 77:71. Įtampą nuėmė abu taiklūs N. Zeislofto baudos metimai. Po jų tapo aišku, kad pergalę ir bilietą į SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą iškovojo „Šiauliai“.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: L. Birutis – 20, A. Urbutis – 18, N. Zeisloftas – 13, A. Wrightas – 8 (5 rez. perdavimai), D. Sabeckis – 7 (10 atk. kam.), G. Stankevičius – 6, K. Žemaitis – 3, V. Šarakauskas ir Š. Beniušis – po 2,  E. Šaulys taškų nepelnė, o D. Lynnas ir M. Žukauskas aikštėje nepasirodė.