Šiaulių mero Artūro Visocko darbo kabinete apsilankė ypatingas šiaulietis. Gali būti, kad tai jauniausias miesto Savivaldybės vadovo svečias per visą nepriklausomos Lietuvos laikotarpį. Mažylį, žinoma, atlydėjo jo tėveliai ir broliukas. Šeimai atiteko jubiliejinė miesto dovana – 1000-asis kūdikio kraitelis.

Šiaulių miesto mero kabinete apsilankė šiauliečių Gravinšų šeima. Artūras Visockas mamai Agnei ir tėveliui Donatui įteikė šeimos naujagimiui skirtą kūdikio kraitelį, kuris galėtų būti pažymėtas solidžiu tūkstantuoju numeriu. Kraitelio įteikime dalyvavo ne tik vyresnysis sūnelis, bet ir pats kraitelio savininkas – mažasis Oskaras. Mažylis gimė rugpjūčio 5-ąją, jam – dar tik savaitė su trupučiu. Tokio amžiaus svečių Savivaldybėje tikriausiai nėra buvę.

„Džiaugiuosi, kad šie jauni žmonės, sukūrę šeimą, kurį laiką praleido užsienyje, tačiau auginti vaikų sugrįžo į Šiaulius. Nuoširdžiai stengiamės, kad mūsų mieste būtų sukurta kuo draugiškesnė ir patogesnė šeimoms aplinka, ir ši kūdikių kraitelių dovanojimo iniciatyva yra vienas iš pagarbos šeimoms ženklų“, – kalbėjo Šiaulių miesto meras.

Artūras Visockas šeimai perdavė mažylio gimimo dokumentą, pakvietė apsilankyti rugsėjo 5 d. vyksiančiame iškilmingame Šiaulių mero padėkos vakare ir kitų metų šventėje „Aš – mažasis šiaulietis“. Palydėdamas svečius meras padėjo jaunai šeimai nemažą kraitelį nusigabenti iki automobilio.

SAVIVALDYBĖS INFORMACIJA

Į viršų