Šiaulių prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ iki pat liepos mėnesio pabaigos kviečia lankytojus švęsti mylimiausios pasaulio lėlės Barbės gimtadienį. Specialiai šiai progai prekybos ir pramogų centre eksponuojama nemokama jubiliejinė paroda „Barbie“. Renginio atidarymo šventė vyks šį šeštadienį, birželio 29 d., nuo 12 iki 15 val.

„Šiemet lėlei Barbei, „gimusiai“ 1959 metais, sukanka 65-eri. Tačiau per šiuos metus Barbė ne tik kad nepaseno, bet ir toliau išliko kone pačiu mėgstamiausiu vaikų žaislu pasaulyje. Neabejojame, kad ir Lietuvoje ji turi gausų būrį gerbėjų, tad Barbės gimtadienio proga kviečiame juos visus aplankyti nemokamą šeimoms skirtą parodą Šiaulių „Akropolyje“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos vadovas.

Parodos atidarymo šventės metu mažų ir didelių lėlės Barbės gerbėjų lauks Barbės personažas, vyks piešimas ant veidukų, šventinę nuotaiką kurs didžėjus, svečiai bus vaišinami saldžiomis vaišėmis.

Lėlei Barbei skirta nemokama paroda birželio 28 – liepos 31 dienomis veiks prekybos ir pramogų centro II-ojo aukšto aikštėje, prie restorano „Čili pizza“. Barbės mėgstamiausios rožinės spalvos parodoje bus galima susipažinti su Lėlės Barbės istorija, pamatyti, kaip šios lėlės keitėsi laikui bėgant, apžiūrėti Barbės kino personažų bei žinomų asmenybių kolekcinę parodą, nusifotografuoti net 4 „instagraminėse“ fotoerdvėse ir dalyvauti specialiame konkurse.

Lėlės Barbės idėja kilo amerikietei Ruth Handler, kuri manė, kad žaidimai su lėlėmis, atspindinčiomis suaugusius žmones ir jų veiklas, gali padėti vaikams lengviau įsivaizduoti, kokiais jie patys galėtų tapti. Šiai dienai yra sukurta daugiau nei 250 skirtingų profesijų atstoves vaizduojančių Barbių. Per visą Barbės gyvavimo laiką pasaulyje yra parduota daugiau nei milijardas šių lėlių.

Daugiau informacijos apie parodą Šiaulių „Akropolyje“ – www.akropolis.lt.

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje – „Akropole Riga“ ir „Akropole Alfa“ Rygoje.

Į viršų