Pasikeitus mūsų įprastai kasdieniškai rutinai ir dėl pandemijos visai prekybai persikėlus į internetą, pasikeitė ir mūsų pirkimo įpročiai. Prieš ką nors užsisakydami gerai pasvarstome, ar rūbas tikrai reikalingas, ar bus nešiojamas, kaip pavyks jį pritaikyti prie kito, spintoje turimo, garderobo. Visgi džinsai, yra pats kasdieniškiausias ir dažniausiai nešiojamas rūbas, kurį be jokios abejonės galime rasti kiekvieno žmogaus spintoje. Vis dėlto, jeigu jaučiate, kad kažkokių džinsų spintoje vis dar trūksta, tačiau nežinote, kaip pasirinkti, pasidalinsime patarimais, kokie būna džinsų modeliai ir kaip pasirinkti tinkamiausią.

Pats svarbiausias sprendimas, kurį turite priimti prieš pirkdamos džinsus, yra modelio pasirinkimas. Moteriški džinsai internetu yra pačių įvairiausių modelių, tačiau pristatysime populiariausius, kurie yra dažniausiai įsigyjami:

• Slim fit džinsai – idealus modelis pilnesnėms moterims, siekiančioms subalansuotos išvaizdos. Tokio tipo džinsai yra aptempti, tačiau mažiau prigludę nei skinny džinsai.

• Regular modelio džinsai yra tiesaus kirpimo ir itin tiks pilnesnio sudėjimo moterims, ypač toms, kurios turi ryškesnį užpakaliuką arba atsikišusį pilvuką.

• Skinny modelis yra bene populiariausias – tai siauro kirpimo ir itin aptempti džinsai, tinkantys daugumai figūros tipų.

• Push up tipo džinsai išsiskiria specialiomis siūlėmis, padedančioms sukurti pakelto ir didesnio užpakaliuko įspūdį. Tokio modelio džinsai itin tiks norinčioms pabrėžti savo figūrą.

• Cargo modelis yra laisvesnis, nevaržantis ir leidžiantis kasdien patogiai jaustis. Tai apversto trikampio figūrą turinčioms moterims idealiai tinkantis pasirinkimas.

• Flared džinsai taip pat yra vadinami vienais universaliausių, nes tinka daugeliui figūrų tipų, o mūvimi su platformine avalyne akivaizdžiai liaunina ir ilgina kojas. Toks modelis geriausiai tinka moterims, turinčioms platesnius klubus. Jos gražiai priglunda viršuje, o žemyn nuo kelių išplatėja. Platūs galai suteikia figūrai proporcingumo ir nukreipia dėmesį nuo klubų.

• Baggy džinsų tipas pasižymi ypatingu laisvumu, tačiau tuo pačiu ir suteikia individualumo ir ekspresijos įvaizdžiui. Tokie džinsai taip pat yra aukštu liemeniu, o tai prideda figūrai elegancijos.

• Mom fit tai klasikiniai „mamos“ džinsai, kurių juosmuo prasideda ties bambos sritimi. Įprastai tokio tipo džinsai yra laisvoki, neaptempiantys kojų, nesiekiantys kulkšnių.

• Boyfriend modelio džinsai tinkamiausi laisvalaikiui ir dėvimi atraitytomis klešnėmis. Šie džinsai dažniausiai būna kiek apsmukę ir vizualiai apsunkina apatinę kūno dalį, tad jie labiausiai tinkami sportiškos figūros moterims.

Išsirinkus modelį, galite rinktis ir iš skirtingų spalvų. Populiariausios šiuo metu yra: balta, geltona, raudona, žalia, chaki, mėlyna, pilka. Kokią spalvą pasirinkti, priklauso visiškai nuo jūsų. Geriausia yra atsižvelgti į jau turimų spintoje rūbų spalvas, kad naujus džinsus būtų lengviau derinti ir jie tiktų prie jūsų asmeninio stiliaus.

Dauguma interneto parduotuvių jau pristatė ir savo vasaros kolekciją, kuri patrauks net pačio išrankiausio pirkėjo akį bei iš kurios kiekvienas ras, ką pasirinkti ir kuo papildyti savo drabužių spintą.

Į viršų