Pagėgiuose Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių jaunučių pirmenybių varžybos. Sportininkai gimę 2003–2006 m. rungėsi 11 svorio kategorijose.

Iš šiauliečių medalius parsivežė Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ Jono Kemzūros sportininkai. Geriausiai iš visų pasirodė Dovydas Morozas, kuris rungtyniavo iki 85 kg ir laimėjo 2-ąją vietą. D. Morozo treneris J. Kemzūra teigė, kad jis padarė stiprų šuolį, įkvėpė didesniems siekiams. Taip pat įvykdė meistriškumo pakopos penktą rodiklį. Trečiąją vietą laimėjo Kornelijus Sinušas, kuris rungtyniavo iki 35 kg. Ir +85 kg kategorijoje trečiosios vietos apdovanojimą pelnė Edvinas Ežerskis.

Penktąsias vietas laimėjo Nojus Dijokas, Arnas linkevičius (iki 53 kg, treneris Renatas Dijokas) ir Vilhelmas Laurinavičius iki 66 kg (treneris J. Kemzūra).