Lietuvos futbolo federacijos (LFF) 2017/18 metų salės futbolo (futsal) taurės turnyre baigėsi pirmojo etapo varžybos. Jose dalyvavo 10 komandų, kurios dėl kelialapio kovėsi penkiose porose.
Rytų regione Vilniaus „Spartakas“ namuose po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1 prieš Kaišiadorių „Baltus“, bet pralaimėjo triuškinamu rezultatu 2:8. Pergalę svečiuose šventė ir Kauno „Smūgis“, kuris taip pat po pertraukos pralaužė ledus ir nugalėjo Kybartų „Sveikatą“ 6:3.

Vakarų regione Gargždų „Bangos“ komanda po atkaklios kovos 5:4 privertė pasiduoti Naujosios Akmenės „Akmenės cemento“ futbolininkus.

Šiaurės regione Šiaulių „Frilux-Bėgiai“ 8:3 pranoko Joniškio „Saned“ ekipą, o Radviliškio ŠSPC komanda svečiuose 7:2 sutriuškino Šiaulių „Ginkūnai Šiauliai-Dakaras“ klubą, nors prieš pertrauką rezultatas buvo lygus. LFF Futsal taurės antrojo etapo burtų traukimai įvyks 2018 m. sausio 15 d. Vilniuje, LFF būstinėje. Prie pirmojo etapo nugalėtojų antrajame etape prisijungs „Betsafe-Futsal A lygos“ klubai.