UEFA moterų Čempionių lygos pirmose aštuntfinalio rungtynėse Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės neatsilaikė prieš grėsmingąją „Barcelona“ ir turėjo pripažinti varžovių pranašumą 0:6 (0:2). Deja, sirgalių nudžiuginti pergale ar lygiosiomis šįkart nepavyko.

Atsakomasis susitikimas Barselonoje vyks po savaitės, lapkričio 15-ąją.

Nors viešnios iš Barselonos kontroliavo rungtynių eigą nuo pirmųjų minčių, jų atakos vaisių nedavė ilgiau nei pusę kėlinio. Kompaktiškai gynyboje rungtyniavusios šiaulietės neleido varžovėms draskyti savų vartų tinklo. Deja, lemtingoji tapo 36-oji sutikimo minutė, kuomet klasišku smūgiu galva Gretą Kaselytę nuginklavo Aitana Bonmati – 0:1.

Praleistas įvartis sutrikdė mūsiškes, o tuo pasinaudojusius katalonės prieš pertrauką padvigubino rezultatą – 0:2.

Antrajame kėlinyje 57-ą susitikimo minutę antrąjį savo įvartį pelnė dar prieš pertrauką pasižymėjusi Mariona Caldentey ir rezultatas tapo 0:3.

Būtent švieslentėje degant šiam rezultatui tiesiog idealią progą pasiųsti kamuolį į „Barcelona“ vartus turėjo net trys „Gintros-Universiteto“ futbolininkės – Ana Alekperova, Zenatha Coleman ir po keitimo pasirodžiusi Maria Rojas Jose Pino, tačiau futbolininkės nesusitarė tarpusavyje, užkliuvo viena už kitos ir iššvaistė galimybę. Šio epizodo metu visi tribūnose susirinkę žiūrovai jau stovėjo ir laukė kada galės pradėti džiūgauti, tačiau po šios nesėkmės nuaidėjo tik audringas nusivylimo atodūsis.

Iškart po šio momento „Barca“ pasinaudojo Lietuvos čempionių sutrikimu ir pelnė ketvirtąjį įvartį, pasižymėjo po keitimo pasirodžiusi Toni Duggan – 0:4. Per likusį laiką viešnioms pavyko dar dusyk nuginkluoti G. Kaselytę – 0:6.

Nepaisant skaudaus rezultato, žiūrovai po mačo negailėjo plojimų ir mūsiškes išlydėjo skanduodami „Gintros“ vardą.