Nepatyrę šunų augintojai neretai susiduria su ta pačia dilema: kaip išsirinkti tinkamiausią šunims skirtą pašarą? Šiandien tikrai negalėtume skųstis, kad pasirinkimo galimybės yra pernelyg mažos, ir tuo galėsite įsitikinti apsilankę čia. Rasti tinkamą pašarą galėsite gerokai paprasčiau, jei atsižvelgsite į kelis svarbius kriterijus, taigi, ką būtina įvertinti?

Atsižvelkite į specifinius šuns poreikius
Jei jūsų šuo yra alergiškas, nutukęs ar labai aktyvus, į tai vertėtų atsižvelgti ir renkantis pašarą. Šiandien galime rasti tokio pašaro šunims, kuris gali patenkinti pačius įvairiausius augintinių poreikius, todėl pirmiausia vertėtų atsižvelgti būtent į tai. Taip pat nepamirškite, kad labai svarbu parinkti tokį pašarą, kuris atitinka jūsų augintinio amžiaus grupę: maistas yra siūlomas jauniems šuniukams, suaugusiems šunims ir senjorams.

Pasirinkite baltymų šaltinį
Didžiausią šunų mitybos raciono dalį turėtų sudaryti gyvūninės kilmės produktai, tačiau baltymų šaltinis gali labai varijuoti. Jei jūsų šuo nėra alergiškas tam tikros rūšies baltymui, galite atsižvelgti į tai, kokiam maistui jis teikia pirmenybę: galbūt jūsų šuo negali atsispirti ėrienai, vištienai ar kalakutienai? Į tai atsižvelgdami galėsite rasti tokį pašarą, kuris jūsų augintiniui ir patiks, ir tiks.

Pašaro kaina
Nors savo augintiniui norime tik paties geriausio, tačiau kartais mus riboja finansinės galimybės. Būtent todėl renkantis pašarą galima atsižvelgti ne vien tik į jo sudėtį, bet ir į kainą: šiandien prekyboje galime rasti ir tokio aukščiausios kokybės šunims skirto maisto, kurio kaina nėra labai aukšta.

Į viršų