Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apsilankė Šiaulių bendrovėje „Ruvera“. Ši įmonė – viena iš dešimties šalies įmonių, praėjusią savaitę gavusių leidimus dezinfekciniam skysčiui gaminti. Rinkoje įsigyti skysčių ar gelių rankoms dezinfekuoti šiuo metu praktiškai neįmanoma. Tiesiai iš gamintojų įsigytos rankų higienos priemonės jau pristatytos į Savivaldybės Švietimo skyrių ir bus dalijamos miesto švietimo įstaigoms.

ruvera4 ruvera2

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas su UAB „Ruvera“ direktoriumi Arūnu Rupšiu susitiko naujoje bendrovės gamykloje Pakruojo gatvėje. „Ruvera“ yra sukūrusi per 80 produktų, skirtų gyvūnams, naminiams gyvūnams ir žmonėms sveikatinti, tačiau paklausiausios šiuo metu yra dezinfekcinės priemonės. Nors kiek didesnėse žmonių susibūrimo vietose rekomenduojama užtikrinti patalpų vėdinimą, valymą, dezinfekciją, sudaryti sąlygas dezinfekuoti rankas, tačiau pastarąjį reikalavimą įvykdyti itin nelengva – nei vaistinėse, nei kitose prekybos vietose nebeįmanoma rasti rankų higienos priemonių. Meras su bendrovės vadovu susitarė, kad „Ruvera“ miestui parduos beveik visą turimą rankų higienos gelio likutį – 800 pakuočių. Arūnas Rupšys pažadėjo produkciją pristatyti kiek galima greičiau ir dar pritaikyti solidžią nuolaidą. Pažadas buvo ištesėtas – antradienį rankų gelis jau buvo iškrautas Švietimo skyriuje ir netrukus pasieks miesto švietimo įstaigas.

ruvera1

„Esant tokių priemonių trūkumui, „Ruvera“ savo produkciją rinkoje galėtų parduoti netgi gerokai brangiau, tačiau be jokių derybų sutiko perleisti dezinfekcinius gaminius miesto reikmėms dar už mažesnę kainą. Už žmogiškumą, sąmoningumą, socialiai atsakingą požiūrį į miesto ir šiauliečių poreikius esu labai dėkingas. Tai pradinis pirkinys, o vėliau esame numatę pirkti didesnes talpas, iš kurių bus galima papildyti dozatorius“, – po susitikimo „Ruveroje“ kalbėjo Šiaulių meras Artūras Visockas.

ruvera3

Savivaldybės vadovas apžiūrėjo šiuolaikišką įmonės laboratoriją, modernias gamybos erdves, domėjosi gamybos technologijomis ir produktų kokybės kontrole. Šiaulių įmonė „Ruvera“ veiklą pradėjo 1994 metais. Bendrovėje gaminamos dezinfekcinės priemonės, vaistai, medicinos prietaisai, biocidiniai produktai, pašarų papildai ir INOBIO prekės ženklo kosmetika. Įmonė savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 25 šalis.

Į viršų