Šiaulių miesto meras susitiko su gimnazistu, kuris jau yra žinomas mieste solistas, tačiau savo ateitį sieja su politika. Miesto gyvenimu ir savivaldos sprendimais aktyviai besidomintis jaunuolis po studijų žada siekti darbo Šiaulių miesto taryboje. Gimnazistas pabrėžė, kad mieste reikia daugiau dėmesio skirti aukštojo mokslo studijoms ir stiprinti Šiaulius, kaip ekonominį ir idėjinį regiono centrą.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas į susitikimą pakvietė aktyvų šiaulietį moksleivį Arminą Stočkų. Jaunuolis yra žinomas miesto jaunasis solistas, savo balso galimybes jis ugdė ir renginių scenose pasirodė dar besimokydamas Juventos progimnazijoje. Šį rugsėjį Arminas pradės paskutiniuosius mokslo metus Juliaus Janonio gimnazijoje. Nepaisant 9 metų solinio dainavimo patirties, A. Stočkus svajoja apie mokslus, kurie neturi nieko bendra su menu ir kūryba. Jaunuolis merą maloniai nustebino pareiškęs, kad liks Lietuvoje ir rinksis politologijos studijas Vilniaus arba Kauno universitetuose.

„Stengiuosi kuo daugiau domėtis savo miesto gyvenimu, stebiu procesus ir juos analizuoju. Pastarojo laikotarpio progresas mieste tikrai labai didelis. Net ir norintys likti Šiauliuose jauni žmonės ankščiau neturėjo realių galimybių, dabar, stiprėjant ekonominei situacijai, randasi vis daugiau patrauklių darbo vietų. Baigęs politologijos studijas, norėčiau grįžti į Šiaulius ir sieksiu būti išrinktu į miesto Tarybą“, – konkrečius ateities planus drąsiai dėlioja Arminas Stočkus.

„Visada žaviuosi jaunų žmonių entuziazmu. Ypač malonu, kai jaunimas domisi viešuoju miesto gyvenimu, priimamais sprendimais, todėl susirašinėdami socialiniame tinkle su Arminu susitarėme dėl susitikimo. Noriu jausti, kuo gyvena Šiaulių jaunimas, turėti nuolatinį ryšį su jais, žinoti jų lūkesčius. Artėjant miesto gimtadieniui, norėčiau išreikšti pagarbą visai Šiaulių jaunuomenei. Kiekvienas iš jūsų esate gyvybiškai reikalingas savame mieste. Darome ir darysime viską, kad jaunuoliams būtų gera ir įdomu likti Šiauliuose“, – kalbėjo miesto meras.

Kalbėdamas su miesto meru Arminas Stočkus pabrėžė, jog didesnį dėmesį Šiauliuose reikėtų skirti universitetinėms studijoms. Kartu aptarti LEZ‘o išvystymo klausimai, jaunimo verslumo ugdymas, Šiaulių miesto tarybos darbas, gyventojų įtraukimas į miesto valdymo procesus.

„Žmonės daugiau žino šalies politikos įvykius, tačiau, kiek mažokai domisi tuo, kas vyksta šalia. Manau, kad kaip tik vietos politika yra Lietuvos pagrindas. Savivaldybėse sprendžiama, kas keisis mūsų artimiausioje aplinkoje, mūsų kasdieniniame gyvenime. Labai svarbu, kad žmonės kalbėtų, diskutuotų, išreikštų nuomonę“, – įsitikinęs gimnazistas Arminas Stočkus.

SAVIVALDYBĖS INFORMACIJA

Į viršų