„Lidl“ tęsia tradicijas – jau šeštus metus paeiliui pirmąją šv. Velykų dieną prekybos tinklo darbuotojai galės skirti poilsiui ir šventes praleisti artimųjų rate. Sekmadienį, balandžio 9-ąją dieną, visos „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje nedirbs.

Dieną prieš šv. Velykas, balandžio 8-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu grafiku. Balandžio 10-ąją, antrąją šv. Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku.  

„Nedirbti per didžiąsias metų šventes jau tapo mūsų tradicija, kurią tęsiame ir toliau. Šv. Velykas visi mūsų darbuotojai galės sutikti su savo šeimos nariai ir artimaisiais bei skirti jiems visą savo dėmesį. Šią iniciatyvą palaiko tiek mūsų darbuotojai, tiek ir pirkėjai. Būtent dėl jų, apie šventinį darbo laiką informuojame iš anksto, likus iki švenčių kiek daugiau nei mėnesiui, kad pirkėjai galėtų patogiai planuoti savo pirkinius iš anksto. Parduotuves jau pasiekė ir velykinis asortimentas, kuris palaipsniui bus pildomas iki pat švenčių. Tikime, kad tai pirkėjams padės lengviau susiplanuoti šventinius pirkinius ir viską įsigyti nepatiriant finansinės įtampos“, – teigė „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius  Radostin Roussev-Peine.

Sprendimą, nedirbti per Velykas, „Lidl“ priima jau šeštus metus iš eilės, kad visi įmonės darbuotojai galėtų šventes praleisti su artimiausias šeimos nariais. Prekybos tinklas taip pat turi tradiciją nedirbti ir per kitas didžiąsias metų šventes – pirmąją Kalėdų bei Naujųjų metų dieną.

„Lidl Lietuva“ rūpestį darbuotojais rodo ištisus metus – už suteikiamas itin geras darbo sąlygas prekybos tinklas penktus metus iš eilės buvo įvertintas prestižiniais „Top Employer Lietuva“ bei „Top Employer Europe“ sertifikatais. „Lidl Lietuva“ taip pat šalyje pasižymi kaip mokanti vienus aukščiausių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje. Rekvizitai.lt duomenimis, vidutinis visų darbuotojų atlyginimas šių metų sausį siekė 1759,93 eurus neatskaičius mokesčių. Nuo sausio 1 d. „Lidl Lietuva“ taip pat padidino atlyginimus visiems parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams, nuo rugsėjo mėnesio darbo užmokestis augs ir visiems administracijos darbuotojams. Į darbo užmokesčių biudžetą prekybos tinkas investavo papildomus 7,3 mln. eurų.

„Lidl“ taip pat darbuotojams siūlo ir įvairias papildomas naudas. Visi darbuotojai po bandomojo laikotarpio yra apdraudžiami papildomu privačiu sveikatos draudimu, kasmet darbuotojams dovanojami imunitetą stiprinantys vitaminų rinkiniai, šaltojo sezono metu komandos nariai ir jų vaikai iki 14 metų gali nemokamai pasiskiepyti nuo gripo. Darbuotojams taip pat suteikiama galimybė nemokamai apsilankyti dešimtyje psichoterapijos seansų per metus, gauti profesionalias konsultacijas.

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 2,7 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 68 prekybos tinklo parduotuvės 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Pranešimą paskelbė: Kamilė Augėnaitė, UAB "coagency"

Į viršų