Dėmesingas plaukų puoselėjimas prasideda nuo atidumo renkantis kasdienei plaukų priežiūrai naudojamas kokybiškas priemones. Ieškant plaukų poreikius atitinkančio šampūno, kondicionieriaus ar kaukės, tenka įvertinti daug skirtingų aspektų – kokiomis veikliosiomis medžiagomis produktai praturtinti, o kokių medžiagų gamyboje buvo vengiama. Plačiame asortimente ne visada lengva rasti savo plaukų poreikius geriausiai atitinkančias priemones, be to, šiuolaikiniai vartotojai pasidomi ir gamintojų vertybėmis bei jų skiriamu dėmesiu tvarumo principams ir ekologijai.

Patikimas gamintojas

Prireikia nemažai laiko bei dar daugiau kantrybės, siekiant atidžiai perskaityti dešimčių šampūnų ar kondicionierių aprašymus, net jei nesigilinsite į ilgus sudėtinių dalių sąrašus. Kaip tik todėl apdairu pirmiausia apsispręsti, kurie prekės ženklai verti pasitikėjimo, o tada jau pasidomėti jų siūlomu produktų asortimentu. Modernias technologijas ir pagarbą natūralumui derinančio gamintojo sukurtų priemonių sudėtyje nebus vietos SLES / SLS, parabenams ar kitiems priedams, kurių nepageidaujate. Taigi, mažų mažiausiai nebeteks etiketėje ieškoti žymėjimo, BE kokių priedų yra šampūnas ar kondicionierius.

Prekių ženklai, kurie renkasi tvarius gamybos principus bei siekia harmoningo santykio su aplinka, pasižymi pagarba gamtai bei vartotojui. Pasidomėjimas gamintojo vertybėmis užtruks tikrai ženkliai mažiau laiko nei viso šampūnų asortimento išfiltravimas. Pavyzdžiui, „Atwins“ plaukų grožio profesionalai atsirinko vos tris prekių ženklus – „Nook“, „evo“ ir „Cloud Nine“. Šių gamintojų plaukų priežiūros priemonės atitinka aukštus profesionalų keliamus kokybės standartus, o taip pat užtikrina puikius rezultatus naudojant jas namuose.

Plaukų poreikius atitinkantys produktai

„Atwins“ plaukų priežiūros profesionalai nepavargsta kartoti, kad dėmesinga plaukų priežiūra nėra proporcinga naudojamų priemonių skaičiui. Trokštamo rezultato pasiekti kur kas paprasčiau naudojant vos keletą, tačiau atidžiai atsirinktų priemonių. Peržvelgiant pasitikėjimą pelniusio gamintojo asortimentą ieškokite jūsų plaukų tipui sukurtų produktų. Jei vargina pleiskanos, plaukų slinkimas ar kita problema, plaukų puoselėjimas turėtų prasidėti nuo jos suvaldymo tam skirtu šampūnu ar intensyvaus poveikio serumais bei kitomis priemonėmis.

211217

Profesionalų konsultacija

Jei dvejojate ar jūsų plaukams labiau reikalingas drėkinimas, atstatymas ar spalvos tausojimas, apdairu pasikliauti profesionalų patarimais. Jūsų plaukų būklę bei poreikius geriausiai žino jūsų plaukų stilistas, tačiau, jei artimiausiu metu neplanuojate vizito, o plaukai atrodo ne taip gerai, kaip norėtųsi – užsukite į parduotuvę, kurioje teikiamos profesionalios konsultacijos. Dar patogesnis variantas – pasikonsultuoti internetu.

„Atwins“ e-parduotuvės koncepcija paremta idėja, kad čia klientai gali sulaukti profesionalaus ir dėmesingo konsultanto patarimo. Jei dvejojate, kuris produktas geriau atitinka jūsų lūkesčius bei poreikius, – drąsiai kreipkitės į online konsultantą. Profesionalus požiūris į plaukų priežiūrą bei nuodugnus asortimento išmanymas leis greitai rasti konkrečiu atveju tinkamiausius sprendimus.

Tokia online konsultacija taupo jūsų laiką bei pinigus, o plaukus apsaugo nuo nereikalingų eksperimentų. Nereiks gaišti laiko skaitant instrukcijas, lyginant panašius produktus, svarstant, koks šampūno, kondicionieriaus ir kaukės derinys geriausiai „susigros“. Praktiški patarimai, kaip naudoti vieną ar kitą priemonę, užtikrins lūkesčius pranokstančius rezultatus.

REKLAMA

Į viršų