Sportinė apranga svarbi kiekvienam sportuojančiam nepaisant to, ar šia veikla užsiimama sporto salėje, stadione ar paprasčiausiai gamtoje. Individualius poreikius patenkinanti sportinė apranga reikalinga tiek profesionalui, tiek mėgėjui. Dėl šių priežasčių naudinga žinoti, kokią sportinę aprangą pasirinkti. Kad būtų lengviau tai padaryti, AUDIMAS specialistai apžvelgia pagrindines savybes, kuriomis turėtų pasižymėti tinkama sportinė apranga.

Tamprės ir kita sportinė apranga – patogi bei nevaržanti judesių

Tamprės ir kita sportinė apranga turėtų būti patogi bei nevaržanti judesių bet kokios aktyvios veiklos metu. Pavyzdžiui, tamprės turėtų stipriai priglusti, tvirtai suspausti raumenis ir taip suteikti maksimalų komforto jausmą sportuojant. Sportiniai drabužiai taip pat turi būti ne per dideli ir ne per platūs, jog netrukdytų sportuoti.

Marškinėliai ir kiti sportiniai drabužiai – puikiai išgarinantys drėgmę

Verta žinoti, kad marškinėliai ir kiti sportiniai drabužiai turėtų būti pasiūti iš medžiagų, kurios greitai sugeria ir išgarina drėgmę. Be to, gera sportinė apranga turėtų būti laidi orui. Dėl to geriausia rinktis iš sintetinių medžiagų, pasižyminčių visomis šiomis savybėmis, pasiūtus marškinėlius. Tokia sportinė apranga neprisigeria prakaito, todėl nelimpa prie kūno ir netrukdo judėti: net ir itin intensyviai sportuojant kūnas išlieka sausas bei sušilęs.

Sportinės kelnės ir kiti sportiniai drabužiai – funkcionalūs

Be kitų įvardytų savybių, sportinės kelnės ir kiti sportiniai drabužiai turėtų pasižymėti funkcionalumu. Pavyzdžiui, esant poreikiui, verta rinktis sportines kelnes su patogiomis kišenėmis šonuose, kuriose būtų galima laikyti smulkius daiktus. Taip pat naudinga apsvarstyti sportinių kelnių, kurių juosmuo yra su guma ir virvele viduje, pasirinkimą, kad būtų galima reguliuoti jų apimtį atsižvelgiant į individualų kūno sudėjimą.

Treningai, džemperiai ir kitos sportinės aprangos dalys – lengvai prižiūrimi

Nesudėtinga priežiūra – tai dar viena svarbi savybė, kuria turėtų pasižymėti treningai, džemperiai ir kitos sportinės aprangos dalys. Kadangi sportinė apranga gali greitai išsipurvinti ar įsigerti nemalonių kvapų, ją gali tekti plauti dažniau nei kitus drabužius. Dėl šios priežasties verta rinktis tuos sportinius drabužius, kurie nereikalauja ypatingos priežiūros. Paprasčiausias sportinės aprangos priežiūros būdas – skalbimas. Tad rinkitės tokią sportinę aprangą, kurią galima dažnai skalbti bei kuri greitai nepakeis savo estetinės išvaizdos.

Sportinės liemenėlės ir kiti sportiniai drabužiai – ne tik praktiški, bet ir stilingi

Be jokios abejonės niekas kitas taip nesuteikia motyvacijos sportuoti kaip dėmesį atkreipianti sportinė liemenėlė bei kiti sportiniai drabužiai. Šiandien skirtingi sportinės aprangos gamintojai siūlo itin didelį įvairių spalvų, dizainų ir kt. sportinių drabužių pasirinkimą. Dėl šios priežasties kiekvienas sau gali atrasti sportinę aprangą pagal individualius poreikius.

AUDIMAS savo klientams siūlo platų ir nuolat atnaujinamą sportinės aprangos asortimentą. Apsilankykite AUDIMAS internetinėje www.audimas.lt arba fizinėse parduotuvėse ir atraskite tobulą sportinę aprangą aktyviam laisvalaikiui. AUDIMAS sportinė apranga – ne tik praktiška, funkcionali, bet ir stilinga.

REKLAMA

Į viršų