Savo krūtinės forma patenkintos yra toli gražu ne visos moterys. Tai patvirtina ir plastikos chirurgai, nes į juos moterys dažnai kreipiasi net tik dėl krūtų didinimo, bet ir elementarios jų pakėlimo operacijos. Krūtų pakėlimas yra labai dažnai atliekama plastinė operacija, nes vis dėlto krūtų formos pokyčiams įtaką daro nemažai natūraliųjų veiksnių. Tiesa, tokia operacija rekomenduojama ne visoms pacientėms.

Pakėlimo operacijos reikalaus šiek tiek laiko gijimui

Pravartu žinoti, kad krūtų pakėlimo operacijos dažniausiai priverčia vengti fizinės veiklos kelias savaites. Įprastai po operacijos pacientė namo vykti gali jau sekančią dieną. Bet, aktyvi fizinė veikla, kurios metu kilnojami įvairūs svoriai ar kažkaip kitaip judinami viršutinės kūno dalies raumenys, turėtų būti ribojama pirmąsias kelias savaites. Tikslesnį laikotarpį įvardins plastikos chirurgas, pas kurį teks apsilankyti reguliariai iki tol, kol bus patvirtinamas galutinis rezultatas.

Pabrėžiama, kad pati operacija gali trukti kelis valandas, tačiau jos trukmė išaugs, jeigu tuo pat metu bus atliekamos papildomos procedūros. Pavyzdžiui, ne paslaptis, kad kai kurios vyresnės moterys nusprendžia kreiptis ne tik dėl krūtų kėlimo operacijos. Dažnai jos kreipiasi į plastikos chirurgus ir dėl jų didinimo. Jeigu operacijos metu atliekamas krūtų pakėlimas ir didinimas, tuomet trukmė sieks daugiau nei tris valandas.

Kalbant apie krūtinės didinimą tos pačios operacijos metu, naudinga žinoti, kad dabar pasirinkimas yra didesnis nei buvo prieš kelerius metu. Mat, vien iš implantų rūšių dabar galima matyti patrauklesnį pasirinkimą. Anksčiau krūtų implantai buvo gaminami naudojant silikono arba fiziologinio tirpalo užpildus. Tačiau, dabar plastikos chirurgai gali pasiūlyti revoliucija vadinamus implantus, kurių užpildą sudaro medžiaga, vadinama hidrogeliu.

Anksčiau, krūtinės didinimą savais riebalais rinkdavosi moterys, kurios norėdavo natūralesnių formų bei jausmo. Silikoniniai implantai dažnai pabrėždavo nenatūralumą. Tačiau, hidrogeliniai implantai yra tokie, kurie paima geriausia tiek iš vieno, tiek ir iš kito didinimo metodo. Tai implantai, kurie krūtinę padidiną taip, jog natūralumas ne tik matosi, bet ir jaučiasi. Hidrogeliniai krūtų implantai dėl to ir yra populiarūs, kad jie išsprendžia būtent natūralumo klausimą.

Kaip bebūtų, jeigu krūtų pakėlimas jums reikalingas su didinimo operacija, tuomet turėkite galvoje, kad operacijos trukmė ir kaina išauga, o taip pat sveikimo periodas gali būti ilgesnis.

Krūtinės pakėlimo operacija rekomenduojama ne visoms pacientėms

Ypatingą svarbą reikia teikti ne grožiui, o sveikatai. Plastikos chirurgai nurodo, kad kai kuriais atvejais pacientės yra primygtinai atkalbinėjamos nuo krūtinės pakėlimo operacijos. Priežastys dažniausiai yra medicininės.

Įprastai tokia operacija nerekomenduojama nėščiosioms, nes kaip ir logiška, jog tokia operacija gali kaip reikiant apsunkinti pirmuosius motinystės metus. Turinčioms nutukimo problemų taip pat siūloma šios operacijos atsisakyti, nes vis dėlto nusprendus mesti svorį, operaciją teks atlikti iš naujo. Mat, svorio metimo metu yra didelė tikimybė, jog krūtys vėl praras savo stangrumą.

Labiausiai pabrėžiama tai, kad prieš operaciją svarbu chirurgui pateikti visą informaciją, kuri yra labai svarbi. Turite nurodyti ar vartojate kokius nors vaistus, kurie gali daryti įtaką kraujo krešėjimui. Pavyzdžiui, vartojančios aspiriną būtinai turite tai pranešti. Žinoma, jeigu turite kažkokių alergijų vaistams būtinai informuokite chirurgą.

Bet kokiu atveju krūtų pakėlimas bus atliekamas tik po pacientės kūno formų apžiūros. Jos metu bus pateikta krūvą klausimų, į kuriuos privalu atsakyti. Jeigu paaiškės, kad operacija jums bus nerekomenduojama, tuomet taip pat bus nurodyta kokias problemas išspręsti reikėtų pirmiausiai.

 

Į viršų