Kalbant apie moteris ir taip kaip jos atrodo dažnai kyla tam tikrų nesusipratimų, kai žmonės ne nusprendžia kas geriau. Ilgas ar trumpas sijonas, ilgi ar trumpi plaukai, mažos krūtys ar didelės. Tačiau ar tam yra tikslus atsakymas, kuris galėtų nuspręsti kaip turi atrodyti ir pagal kokias taisykles gyventi būtent jos. Tad pastaruoju metu vis daugiau moterų nusprendžia nekreipti dėmesio į tai ką sako visuomenė, o gyventi taip kaip nori jos pačios. Tačiau yra tam tikrų atvejų kuomet moterys sutaria dėl vieno klausimo, kuris kamuoja daugelį iš jų. Vienos iš jų susiduria su tuo, kad jų natūrali krūtinė maža ir jos reikalingas krūtų didinimas, na o štai kitos natūraliai turi dideles krūtis, ir nori jas mažinti. Tai kuris variantas yra labiau populiarus ir dažniau atliekamas. Kalbant apie šiuos du variantus pastebima tai, kad tiek viena tiek kita procedūra atliekama ganėtinai vienodai. Vienos moterys ar merginos nori džiaugtis tuo, kad turės tam tikrą biustą, na o tos, kurios jį turi ir dar didesnį puikiai supranta, kad ne visuomet dydis gali būti vien malonumas, tad nusprendžia jas mažinti. Tačau sakyti, kad reikėtų rinktis vieną ar kitą būdą tikrai nereikėtų, nes dažniausiai šis pasirinkimo būdas turėtų likti būtent pačioms moterims ir merginoms, o ne visai likusiai visuomenės daliai.

Krūtų didinimas, kiek laiko trunka gijimas?

Na kuomet jau yra atliekama tam tikra procedūra visuomet įdomu sužinoti kiek laiko truks kol moteris ar mergina atsigaus ir ji toliau galės gyventi lyg niekur nieko. Tai periodas, kuris turi užimti šiek tiek laiko kadangi gijimas po operacijos yra toks pats svarbus žingsnis kaip ir pati operacija. Tad tai kiek laiko trunka gijimas dažniausiai priklauso nuo to, kaip moters ar merginos organizmas reaguoja į svetimkūnį, jei kalbama apie krūtų didinimą. Nereikėtų tikėtis, kad po savaitės jūs ir toliau gyventi taip lyg niekur nieko nebūtų nutikę, tad jei planuojate atlikti šią operaciją pasirūpinkite, kad visi reikalai, kurie yra susiję su jūsų veikla būtų padaryti gerokai prieš operaciją, kad po jos jums nereikėtų dėl nieko naudintis.

Kaip išsirinkti implanto dydį?

Jei nori didesnės krūtinės gali tapti sunku nuspręsti, kokia forma ir koks dydis jums geriausiai gali tikti. Tad jei pačioms yra sunku tai padaryti visuomet apie tai galite pasitarti su plastikos chirurgu, kuris jums atliks šią operaciją. Jis atsižvelgęs į jūsų kūno sudėjimą, dabar esančią krūtinę jums tikrai padės apsispręsti koks variantas jums vis dėl to galėtų geriausiai tikti.

Į viršų