Vestuvės yra ypatinga proga, todėl natūralu, kad moterys šiai šventei ruošiasi itin atsakingai. Rūpesčių išties daugybė: reikia pasirūpinti vieta, svečiais, nakvyne, bažnyčia ir daugybe kitų dalykų, bet svarbiausia nepamiršti ir savęs pačios.

Sau reikia taip pat daugiau nei suknelės ir batelių. Paminėti vestuviniai atributai net nėra labai didelė problema, lyginant su makiažu ir kirpykla. Šiame straipsnyje būtent ir kalbėsime apie vestuvinių šukuosenų tendencijas, o tiksliau apie vestuvinių šukuosenų tendencijas 2018-ais metais.

Pasiruoškite iš anksto

Išties pas šukuosenų meistrą reikėtų ateiti gerokai prieš vestuves. Kitu atveju, paprasčiausiai, galite nepasiekti taip trokštamo rezultato.

Į plaukų specialistą besikreipus laiku, jums bus padaryta bandomoji šukuosena. Galėsite įsivaizduoti kokiu metu ji geriausiai tiktų, matysite ar šukuosena dera prie jūsų planuojamų drabužių, be to pagal šukuoseną žinosite kokius kitus akcentus reikia išryškinti.

Kitas dalykas, dėl kurio derėtų pas kirpėją apsilankyti su didele laiko atsarga – bendros plaukų būklės įvertinamas. Dažnai plaukai būna nusilpę, o tinkamai progai, jie turi būti tinkamai paruošti, todėl rekomenduojamos plaukų atstatymo arba gydymo keratinu procedūros.

Patyrę vestuvinių šukuosenų meistrai visuomet gali pasiūlyti įvairių jums tiksiančių variantų, bet geriausia yra, kai moterys pačios pateikia pavyzdžius, kaip norėtų atrodyti, o tuomet su stilisto pagalba būna prieinamas kompromisinis variantas. Idealaus varianto paieškos dažnai užtrunka, todėl geriausia tuo rūpintis su laiko atsarga.

Garbanos ir bangos romantiškam stiliui

Šio šaltojo metų sezono hitu lieka garbanoti plaukai. Jie kuo puikiausiai tinka ir vestuvėms. Idealiai garbanos atrodo tuomet, kai plaukai atrodo it natūralūs. Garbanos gali būti šiek tiek netvarkingos, bet jokiu būdu neturi kristi ant veido.

Tokia šukuoseną galima derinti su žėrinčia sage plaukuose. Tai būtų papildomas saugumo garantas, kuris užtikrintų, jog visos sruogos ceremonijos metu išliks savo vietoje. Vestuvinė šukuosena turi derėti prie aprangos, tad šis stilius yra mėgstamas graikiško, romantinio, rustic stiliaus sukneles besirenkančių merginų.

Pynės ir kasos

Pagrindinė 2018 m. pavasario vestuvinių šukuosenų tendencija – į masyvią, kiek netvarkingą kasą supinti plauktai. Tokią šukuoseną galima dailinti sagėmis, perpinti ją juostomis ir karoliais, naudoti kitus aksesuarus.

Pynės labai dailiai atrodo tuomet, kai yra papuoštos gėlėmis, tačiau pastarasis variantas tinka vasarą. Žiemą lauko gėles galima keisti natūralaus šilko gėlėmis.

Pynių tipų yra pačių įvairiausių, jų pavyzdžių tikrai rasite internete, be to, jūsų šukuosenos meistrė pasiūlys jūsų plaukams labiausiai tinkantį pynimo būdą. Iš pirmo žvilgsnio tokia paprasta šukuosena kaip kasa gali suteikti nuotakos įvaizdžiui ypatingo išskirtinumo, todėl jau ne vienerius metus kasa išlieka madinga ir labai mėgstama nuotakų. Nors pasižiūrėjus internete atrodo, jog gal net pati galėtumėte tokią šukuoseną pasidaryti – nesusigundykite šia idėja. Vestuvėms ir kitoms svarbioms progoms būtina, jog šukuosena būtų.

Vestuvės yra jūsų!

Kad ir kokios būtų mados, svarbu išlikti savimi. Juk vestuvės yra jūsų, o labai dažnu atveju jos būna tik sykį gyvenime, todėl šią dieną privalote jaustis graži ir laiminga. Įvaizdžiui kurti rinkitės tik aukščiausio lygio specialistus, kurie prisidės prie tobulos jūsų vestuvių šventės kūrimo, pabrėš jūsų išskirtinumą.

Vestuvėms ruoškitės atsakingai, nepraleiskite jokių detalių. Suraskite tinkamą saloną, pasidarykite bandomąją šukuosena ir nesutikite su pirmuoju jums siūlomu variantu. Patikėkite tikri vestuvių šukuosenų profesionalai jums tikrai turės ką pasiūlyti.

 

Į viršų