grazi-suknele

Sutikime, kad norisi įsigyti tokį drabužėlį, kuris tiktų visomis progomis ir būtų dėvimas tikrai ne kartą. Šiandien sukneles pirkti tik vienam kartui – per didelė prabanga, ypač jei kalbame apie brangius, gerų prekės ženklų ir kokybiškai pasiūtus drabužėlius – jie kainuoja nepigiai. Nors apsipirkinėti mėgstame, spintos nebūtina užversti kalnais drabužių – tai neekonomiška ir pernelyg vartotojiška. Taigi kokios suknelės internetu verčiausios mūsų dėmesio?

Interneto parduotuvėse kaip tik pasirodė nauja suknelių kolekcija ir ta vienintelė suknelė – tikrų tikriausia kolekcijos pažiba, dominavusi visose fotosesijose? Kad ir kokia graži bei madinga suknutė būtų, pirmiausia pagalvokite, ar ji tiks pagal jūsų figūrą, ar dar labiau neparyškins jūsų figūros trūkumų. Žinoma, perkant internetu neturėsite galimybės pasimatuoti, tačiau iš silueto galima spręsti, ar suknelė nebus pernelyg aptempta ar atvirkščiai – laisva ir kabės tarsi ant pakabos.

Besirinkdamos suknelę pagalvokite, kur ką dėvėsite, kur dažniausia lankotės – nepirkite suknelės vienai progai. Jei šį kartą suknelę perkate vakarėliui, o vakarėlių apskritai nemėgstate, apgalvokite, koks apdaras tiks vėliau keliaujant į teatrą ar operą, būnant močiutės jubiliejuje ar traukiant į labdaros renginį. Būkite atsargios besirinkdamos gausiai siuvinėtas ar žvyneliais nusėtas sukneles – jei drabužis nekokybiškas, dalis žvynelių ar blizgučių gali likti tiesiog ant kėdės. Blizgūs drabužėliai puikiai papuošia, jei judate – žvyneliai kartais net keičia spalvas, o jei vakaras toks, kad sėdėsite vietoje, blizgaus drabužio verčiau nesirinkti. Beje, ryškios ir blizgančios detalės vizualiai priduoda kilogramų, tad būkite atsargios – jei turite papildomų kilogramų, tokie drabužiai ne jums.

Ką mėgstate veikti pasilinksminimų metu? Dievinate šokius? Jei taip, nesirinkite pernelyg aptempto apdaro: geriausia tiks A formos suknelė platėjančia apačia. Gerai pagalvokite, ar tiks ir patiks suknelė be petnešėlių – šokant, linksminantis suknelė nuolat smuks, tad galite pasijusti nepatogiai nuolatos kilnodamos suknelę į viršų. Ir ne tik šiuo atveju suknelė be petnešėlių nėra itin patogi, tad pasvarstykite apie kitus variantus. Žinoma, apnuoginti pečiai visuomet buvo seksualu ir grakštu, tad nesakome atmesti tokio drabužio įsigijimo variantą. Taip pat čia verta pasvarstyti ir apie etiketą: labai trumpos suknelės tinka neoficialiems kokteilių vakarėliams ir tik tuo atveju, jei turite lieknas dailias kojeles. Suknelė turi būti ilgesnė už palaidinukę arba tuniką. Ir kuo oficialesnis renginys, tuo vakariniai merginų ir moterų apdarai turi būti ilgesni ir prašmatnesni.

Geriausi ir universaliausi suknelių variantai
Juoda suknelė. Norite įsigyti universalią suknelę? Rinkitės juodą vidutinio ilgio suknelę trijų ketvirčių rankovėmis arba dar geriau – su petnešėlėmis. Suknelė trijų ketvirčių rankovėmis tiks bet kuriuo sezonu, o prie suknelės su petnešėlėmis kaskart galėsite priderinti vis kitą švarkelį, šalį ar įvairius spalvotus papuošalus.
Nude spalvos suknelė. Šviesiai rusvos spalvos drabužiai internetu ir avalynė yra vis madingesni. Tad jei juodi apdarai pabodo, nepabijokite surizikuoti ir įsigykite naujo atspalvio drabužį: drąsiai pirkite šviesiai kreminę, rusvą, kūno ar kitos panašios spalvos suknelę. Prie jos puikiai tiks įvairūs švarkeliai, šaliai. Beje, vis dažniau damos vietoj juodų batelių pasirenka ir nude spalvos avalynę.

Į viršų