ispuoseleti-plaukai

Gražūs, išpuoselėti plaukai traukia aplinkinių dėmesį. Atrodo, pasisekė toms, kurios paveldėjo vešlius, sveikus, ilgus plaukus, kurie nereikalauja specialios priežiūros. O štai kitoms tenka susidurti su daugybe sunkumų norint bent kiek pagerinti esamą plaukų būklę. Kaip galima pagelbėti savo pažeistiems plaukams ir suteikti jiems išpuoselėtų plaukų įvaizdį?

Blogą plaukų išvaizdą lemia keletas dalykų. Dažniausiai plaukai būna nusilpę po tam tikrų persirgtų ligų, prastos mitybos, dažno jų alinimo dažais, cheminio sušukavimo ar karštų prietaisų kasdienio naudojimo. Po žiemos dėl vitaminų trūkumų plaukai taip pat gali pradėti lūžinėti. Todėl pirmiausia reikėtų stiprinti savo organizmą iš vidaus: maitintis kuo įvairesniu maistu, vartoti reikalingų vitaminų, gerti pakankamai negazuoto mineralinio vandens.

Gražūs plaukai dažniausiai asocijuojasi su jų ilgumu. Norint suaktyvinti ir pagreitinti plaukų augimą teks pakoreguoti mitybą ir pradėti sportuoti. Taip smegenys geriau aprūpinamos reikalingu deguonimi. Taip pat jei norite, kad plaukai greičiau augtų, kas mėnesį tikrai neturite pakirpti jų galiukus! Kirpėjos lyg susitarusios kartoja, jog tai daryti būtina, žinoma, jos nenori prarasti savo klientų. Tačiau, plaukai auga ne nuo plaukų galiukų, o iš šaknų. Jų kirpimas tik padeda suteikti plaukams norimą formą, jie sveikiau atrodo, bet tikrai neskatina jų augimo. Nepamirškite, kad plaukai neužauga staiga, reikia turėti kantrybės ir šiek tiek palaukti rezultatų, o kuo dažniau trumpinsite plaukus, tuo šis procesas taps ilgesnis.

Norint pažeistiems plaukams grąžinti jų gyvybingumą, reikės nemažai užsispyrimo ir pastangų. Jeigu norima greito rezultato ir piniginė leidžia, tada galima keliauti į grožio saloną, kuriame atliks įvairių procedūrų, kurios skirtos atgaivinti pažeistus ir nualintus plaukus. Jos iš tiesų labai veiksmingos ir rezultatas greitai tampa akivaizdus, tačiau jos ir kainuoja atitinkamai, be to procedūras reikia nuolat kartoti.

Namų sąlygomis plaukų atgaivinimo procesas užtrunka šiek tiek laiko. Tuo metu patariama vengti karštų plaukų formavimo prietaisų naudojimo, retai trinkti galvą, tačiau kuri iš mūsų nori ir pasiryžta į darbą vaikščioti netvarkinga šukuosena? Iš tiesų, galvą reikėtų trinkti bent kas antrą dieną, dėl to galima pabandyti naudoti sausą plaukų šampūną ir tuomet plaukus dailiai susisukti į kuodelį ar surišti juos į taip vadinamą arklio uodegą. Ne tik paslėpsite neplautų plaukų efektą, bet ir pakeisite įvaizdį. Rišant plaukus juos galima šiek tiek pavelti. Tik nepamirškite iššukuoti viršutinių plaukų, kad nesimatytų vėlimo žymių.

Be tam tikrų plaukų puoselėjimo priemonių tikrai nepasieksite gražių plaukų įvaizdžio ir nepavyks jų atgaivinti. Šampūnas nėra svarbiausia priemonė, daug svarbiau pasirinkti tinkamą plaukų kondicionierių ir kaukę. Kondicionierių būtina naudoti kiekvieno plaukų trinkimo metu. Jis suteikia plaukams švelnumo, spindesio. Plaukų kaukės turi būti naudojamos bent kartą per savaitę. Norint geriausių rezultatų, jas patariama pasigaminti namuose. Yra labai daug įvairių kaukių receptų internete, kurias reikėtų rinktis pagal savo plaukų būklę ir pagal tai, kokio rezultato siekiama. Naminės plaukų kaukės plaukus daro švelnius, suteikia jiems blizgesio. Į jas galima įlašinti įvairių eterinių aliejų, kas suteiks plaukams malonų kvapą.

Norint, kad plaukai atrodytų iš tiesų gražiai, tikriausiai Jums prireiks karštų plaukų formavimo prietaisų naudojimo. Yra patartina jų atsisakyti, tačiau tikrai nebūtina to daryti, jeigu Jums nepatinka, kaip plaukai atrodo jų nenaudojant. Svarbiausia kiekvieną kartą prieš juos naudojant, plaukus padengti specialia priemone, kuri apsaugo nuo žalingo karščio poveikio. Kad užbaigta kasdienė šukuosena atrodytų puikiai, reikėtų naudoti specialias priemones (purškiklius, aliejukus), kurios Jūsų plaukams suteiks žavaus spindesio.

Į viršų