facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2013-01-17 06

Sausio 15-ąją padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti tradicinio miesto 5–10 klasių mokinių samprotavimo rašinių konkurso laureatai ir jų mokytojai.
Dainų progimnazijos archyvo nuotr.

Dainų progimnazijoje vyko tradicinis miesto 5–10 klasių mokinių samprotavimo rašinių konkursas, kuriame dalyvavo gausus būrys mokinių iš „Romuvos“, Gegužių, Gytarių, Salduvės, Dainų progimnazijų, Juliaus Janonio, Didždvario ir „Romuvos“ gimnazijų.
Šįkart jaunieji kūrėjai rašė tema „Gerumas – brangiausias žmogaus turtas“. Mokiniai nuoširdžiai ir atvirai samprotavo apie gerumą teigdami, kad tai viena svarbiausių vertybių žmogaus gyvenime, kad gerumo pavyzdžių jie semiasi iš savo artimųjų ir literatūros kūrinių, kad kiekvienas iš mūsų privalėtų padėti kitiems.
Sausio 15-ąją padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti konkurso laureatai ir jų mokytojai. Konkurso organizatorės – Dainų progimnazijos lietuvių kalbos mokytojos – džiaugiasi, jog auga ir bręsta daug jaunų žmonių, gebančių taip jautriai ir subtiliai samprotauti apie atjautą, meilę, gėrį.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų