facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2013-01-17 20

Šiaulių miestui atstovaujančios Jovaro progimnazijos mokiniai kartu su projekto agentu Ugniumi Ratniku siekė išsiaiškinti, kas labiausiai motyvuoja mokytis ir siekti aukštesnių rezultatų.
Jovaro gimnazijos archyvo nuotr.

Lietuvos moksleiviai jau antrus metus, dalyvaudami „Kūrybinių partnerysčių“ projekte, turi galimybę nors trumpam įprastą mokymąsi pakeisti kūrybišku ir žaismingu. Prie „Kūrybinių partnerysčių“ prisijungia ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, kurie savanoriškai prisideda prie projekto veiklos. Moksleiviai ir mokytojai, dalyvaujantys projekte, bendradarbiauja su menininkais, kultūros ir kūrybinio sektoriaus atstovais bei mokslininkais.
Vienintelės projekte Šiaulių miestui atstovaujančios Jovaro progimnazijos mokiniai kartu su projekto agentu Ugniumi Ratniku siekė išsiaiškinti, kas labiausiai motyvuoja mokytis ir siekti aukštesnių rezultatų. Bandant išsiaiškinti, ko moksleiviai tikisi iš kūrybiškų pamokų, buvo paprašyta nupiešti mėgstamas ir nemėgstamas pamokas, o šių piešinių motyvais buvo sukurtas mini spektaklis.
Mokiniai savo kūrybiškumą ugdė lankydamiesi ir patirties semdamiesi IT's klube, Šiaulių dailės galerijoje, Šiaulių universiteto televizijos redakcijoje. Apsilankymų metu moksleiviai sužinojo, kaip kuriami projektai, edukacinės programos, scenarijai, laidos, kadruotės, filmai ir dar daugiau.
Savo patirtis moksleiviai pritaikys kurdami ir planuodami matematikos, fizikos, chemijos, biologijos pamokas.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų