facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

vestuves

Jaukios vestuvės – tai puiki jūsų bendro gyvenimo pradžia. Kalbant apie dalykus, kurie užtikrintų, kad jūsų vestuvės būtų jaukios, verta pagalvoti ne tik apie gražų vestuvinės vietos dekorą, bet ir apie puikios nuotaikos užtikrinimą. Puiki atmosfera ir gražiai papuoštos vestuvės suteiks nemažai jaukumo.

Pagalvokite apie tai, kas labiausiai asocijuojasi su romantika
Šampano taurės su burbuliukais, laisvę ir meilę simbolizuojantys balti balandžiai, jaunosios pernešimas per tiltą – tai tik keli aspektų, leidžiančių sukurti romantišką vestuvių atmosferą. Būtina paminėti apie žvakių svarbą kuriant jaukias vestuves. Būtent žvakės gali įprasminti visą vestuvių dekorą, ypač vakare, kuomet šviesų mažėja ir žvakių šviesa bus labiau pastebima ir sukurs viso vakaro jaukumą. Kaip ir rožių žiedlapiai, žvakės gali būti buvimo dviese ir pirmosios nakties romantikos simbolis. Profesionalūs vestuvių planuotojai ar dekoratoriai pasirūpins, kad žvakės būtų tinkamai įkomponuotos ir į dieninę bei vakarinę jūsų vestuvių dalis, tad jūs tikrai jausitės jaukiai ir patogiai.
Šviesa – tai ne tik tiesos ir optimizmo simbolis, tačiau ir šventišką nuotaiką garantuojanti stichija. Taigi, jeigu žvakių jau pakanka, tuomet nepamirškite, kad galite iškabinti medžius, sienas, net grindis įspūdingomis mažomis lemputėmis, o jeigu jas uždegsite netikėtai, tuomet sulauksite malonios nuostabos šūksnių iš savo šventės svečių. Yra nemažai specialių šviesyčių, kurios puikiai tinka vestuvių vakarinės dalies įrengimui. O jeigu norite gauti patį geriausią rezultatą, tuomet užsisakykite profesionalių vestuvių planuotojų paslaugas, kadangi jie galės pasirūpinti, jog švieselės būtų įkomponuotos į jūsų vestuvių šventimo vietą būtent taip, kaip jūs norite. Savaime suprantama, vestuvių planuotojai taip pat padės jums rasti pigesnį variantą, tad už švieseles labai daug mokėti nereikės. Daugiau idėjų jaukioms vestuvėms ir bendrai vestuvių dekoravimui galite rasti vestuvių planuotojos puslapyje meileslegendos.lt.
Mūsų minėti dekoro elementai tikrai pakels ūpą jauniesiems. Tačiau, nepamirškite, kad jums reikia palaikyti ir savo svečių puikią nuotaiką, tad norint, kad jie nenuobodžiautų, verta pagalvoti apie kokius nors vestuvinius žaidimus, kurie puikiai tiktų ir mažiesiems svečiams, ir suaugusiems žmonėms.

Svarbiau – kokybė, o ne kiekybė
Jaukios vestuvės neturi būti perkrautos ir šį principą galima pritaikyti beveik kiekvienoje srityje. Pavyzdžiui, nesinuomokite didžiulio dvaro ar restorano, jei jūsų vestuvėse bus vos dešimt svečių. Norėdami vestuvių sodyboje, išsirinkite tokias kurios įsikūrusios kokiame nors jaukiame slėnyje, kurį būtų nesunku dekoruoti pagal jūsų pageidavimus – tuomet jūs tikrai pajusite, kad šios jaukios vestuvės yra būtent tai, ko galėjote geriausiai tikėtis.
Taip pat, vertėtų pasirūpinti ir saikingu kiekiu alkoholinių gėrimų ir maisto. Geriau keletas ypatingai skanių patiekalų ir užkandžių nei perkrauti stalai nevalgomų vaišių. Svečių sąrašas taip pat turi būti gerai apgalvotas. Galbūt ir žiauriai skamba, tačiau šūkis „kokybė, o ne kiekybė“ čia puikiai tinka. Jei abejojate, ar verta vieną ar kitą žmogų kviesti į vestuves, tuomet geriau nekvieskite ir leiskite sau pašvęsti nuostabiausią dieną savo gyvenime be jokių nereikalingų intrigų.
Tokį patį principą galime pritaikyti ir renkantis muzikantų bei fotografų paslaugas. Būtų gerai, jeigu pasirinktumėte muzikantų grupę, kurią tikrai gerai žinote, arba jeigu jums rekomendavo jūsų draugai, turintys panašų muzikinį skonį. Aišku, reikėtų šiek tiek atkreipti dėmesį ir į jūsų svečių skonį, tačiau jūsų norai šią dieną turi būti svarbiausi.
O kalbant apie vestuvių fotografus, reikia pasirūpinti ne tik geros reputacijos fotografo paslaugomis, tačiau ir tinkamai su juo bendrauti – paaiškinkite, kokios nuotraukos jums labiausiai patinka, papasakokite, kokioje vietoje norėtumėte pasidaryti vestuvinę fotosesiją. Puiki idėja yra pasidaryti ir priešvestuvinę, dar kitaip vadinamą poros fotosesiją. Tokiu būdu artimiau susipažinsite su būsimu vestuvių fotografu ir gausime daug patarimų, kurie pravers vestuvių diena. Plačiau apie poros fotosesiją galite paskaityti fotografės iš mazistebuklai.lt svetainėje. Taip pat, labai svarbu fotografui bei vestuvių filmo kūrėjams žinoti visą vestuvių eigą, kad būtų galima kaip įmanoma kruopščiau suplanuoti nuotraukas bei išgauti patį geriausią rezultatą.

Gerai apgalvotos smulkmenos – garantas, kad vestuvės butų jaukios
Ne veltui yra sakoma, kad iš smulkmenų susidaro svarbūs dalykai. Taigi, pasirūpinkite, kad šventės metu nereikėtų rūpintis pašaliniais dalykais ir viskuo būtų jau pasirūpinta iš anksto. Be abejo, kad vestuvės šiuo atžvilgiu būtų tikrai jaukios, būtų geriausia vestuvių dieną ir bent kelias dienas prieš tai viską patikėti vestuvių planuotojams, kurie tikrai jūsų neapvils ir nuims nemaža dalį streso. Juk prieš vestuves jums reikia labai gerai išsimiegoti ir pamiršti visokias problemas bei rūpesčius. Tuomet ne tik kur kas geriau atrodysite vestuvinėse nuotraukose, tačiau ir jausitės geriau pačios šventės metu.
Jaukios vestuvės susideda ir iš tokių dalykų kaip mažos dovanėlės jūsų svečiams. Jeigu padovanosite savo mylimiems svečiams kokią nors nuoširdžiai paruoštą smulkmeną, tai už jūsų rūpestį ir malonią staigmeną bus atsilyginta ir jie taip pat jus palepins kokia nors gražia dovanėle. Tai labai svarbu, kadangi palaikyti šiltus ir artimus santykius su savo svečiais yra puiku vien jau tuo, kad visų nuotaika bus puiki ir gausite tikrai nuostabių palinkėjimų.

Išlikite originalūs
Nepamirškite, kad šie patarimai nėra skirti tam, kad jais būtų sekama kaip kokiu vadovėliu. Kad galėtumėte tikrai pasakyti, jog tai jaukios vestuvės, turite įdėti dalelę savęs – neabejokite savo skoniu ir jeigu norėsite, visuomet surasite kokį nors originalų sprendimą – pavyzdžiui, galite pasirūpinti šventės dekoru patys, išnaudodami savo kūrybines galias. Galite užsisakyti nestandartinės vestuvėms muzikos grupės pasirodymą, galite užsisakyti šokių pamoką vestuvių metu, magą arba net fakyrų šou. Tą patį principą galima pritaikyti ir jūsų aprangai – nebūtinai šiais laikais jaunoji turi būti apsirengusi baltos spalvos suknele – dabar dažnai jaunosios pasirenka ir kokį nors nestandartinį spalvų derinį, tą patį daro ir jaunikiai, nors šiek tiek rečiau. Apgalvokite, kokių pramogų norėsite savo svarbiausią gyvenimo dieną, nes tai yra metas, kuomet viskas turi būti tobula ir idealiai atitikti jūsų gražiausią sapną apie jaukias vestuves.

Į viršų