facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

alt

Kiekviena moteris svajoja apie nepakartojamą žvilgsnį, kuriuo galėtų kerėti, užburti, o galbūt ir nokautuoti. Dar vakar moters akių grožį ypač paryškindavo priauginamos blakstienos. Tačiau tokios blakstienos kartais keldavo ir ironišką šypsnį dėl „lėlės akyčių“ efekto. Šiandien pamažu populiarėja kur kas subtilesnė alternatyva priauginamų blakstienų metodikai. Tai – ,,Yumi Lashes“ procedūra.  Pasak kosmetikės Irenos, ,,Yumi Lashes“ procedūra suteikia blakstienoms apimties, jos atrodo ilgesnės ir tankesnės.

Artūro STAPONKAUS nuotr.

Ramunė DAMBRAUSKAITĖ
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Procedūra iš Šveicarijos

Pasak kosmetikės Irenos, procedūrą ,,Yumi Lashes“ 2008 m. sukūrė šveicarė odos pigmentacijos specialistė Sandra Viglino – pripažinta permanentinio makiažo meistrė ir dėstytoja. „Ji dirba su daugeliu garsių dermatologų, plastikos chirurgų ir bendrosios praktikos gydytojų“, - teigia kosmetikė. Dėl aukštos darbo kokybės S. Viglino žinoma visoje Europoje.
Tad procedūra ,,Yumi Lashes“ unikali tuo, kad čia nenaudojami jokie svetimkūniai (juk priklijuojamos blakstienos tokios ir yra), be to tai ir blakstienų sveikatinimo procedūra.
Po šios procedūros akys atrodo kur kas subtiliau nei su priaugintomis blakstienomis. Ją paprastai renkasi moterys ar merginos, siekiančios, kad niekas nepastebėtų, jog blakstienos buvo patobulintos grožio salone ar pas specialistę. ,,Yumi Lashes“ būtent ir paryškina natūralų moters grožį ir leidžia gyventi patogiai – štai su priaugintomis blakstienomis negalima eiti į pirtį, o su šiomis – nedraudžiama.
„Yumi Lashes“ procedūrą renkasi tos klientės, kurios bandė blakstienų priauginimą ir nori išbandyti kažką nauja. Kitos nori, kad taip akivaizdžiai nesimatytų, t. y., kad vaizdas būtų ne tik gražus, bet drauge ir subtilus, ne per daug krentantis į akis. Procedūra atveria akį – blakstienos užpildytos keratinu užsiriečia, tampa tamsesnės, storesnės, atsigavusios“, - sako Irena.

Procedūros žingsniai

„Procedūra trunka apie valandą. Nuo procedūros geriau susilaikyti, jei klientė laukiasi ar maitina kūdikį krūtimi“, - principus dėsto kosmetikė. 

Klientei iš pradžių nuvaloma akių zona, kad neliktų makiažo likučių, riebalinio sluoksnio. „Tada ant apatinio voko uždedami padeliai – jie visą procedūros laiką drėkina paakius tarsi kaukė. Taip pat jie prispaudžia apatines blakstienas, kad ant jų nepatektų procedūroje naudojamos medžiagos. Pati procedūra daroma viršutinėms blakstienoms. Tada klientė užsimerkia, prie viršutinio voko specialiais klijais prilipinamos silikoninės pagalvėlės, parinktos pagal blakstienų ilgį – jos yra trijų dydžių. Ant pagalvėlės su specialiais klijukais klijuojame blakstienas ir jas gražiai išskirstome po vieną, suteikiant kryptį. Tada vieną po kitos tepame specialias priemones, kiekvieną sluoksnį palaikome tam tikrą laiką ir nuvalome. Procedūros pabaigoje blakstienos būna drėgnos ir dažnai sulimpa į tokius kuokštelius, ypač jei yra labai plonos“, - kalbėjo kosmetikė.

alt

Prieš ir po procedūros.

Kas toliau?
Toliau – labai paprasta. 24 val. rekomenduojama blakstienų nešlapinti, nes tuo metu aktyviai veikia keratinas, kuriuo procedūros metu buvo prisotintos blakstienos. Rezultatas išlieka nuo 8 iki 12 savaičių – tiek kiek gyvuoja tikra blakstiena. Jeigu ruošiamasi į vakarėlį ir pan., galima paryškinti blakstienas tušu. Tačiau nerekomenduojama dažytis vandeniui atspariu tušu, kadangi tokio tušo valikliai yra labai stiprūs“, - perspėja Irena. Taip pat rekomenduojama tepti specialia ,,Yumi Lashes“ priemone, maitinančia ir papildančia blakstienas keratinu – taip rezultatas džiugins ilgiau.
„Nešiojantiems kontaktinius lęšius prieš procedūrą geriau juos išsiimti. Ši procedūra draudžiama jei sergama konjuktyvitu ar trichotilomanija – kai yra įprotis rautis plaukus. Nei glaukoma, nei katarakta, nei sausų akių sindromas ar tinklainės diabetas netrukdo darytis procedūros“, - teigia kosmetikė.
,,Yumi Lashes“ procedūros kaina – maždaug 250 litų, pakartotinė – 200 litų. „Prie pakartotinės procedūros klientė „nepririšta“ kaip su priauginamomis blakstienomis: kada ji nori, tada ir ateina pagražinti savo blakstienų. Tuomet atliekama tokia pati procedūra“, - paaiškino Irena.

alt

Reklama

Į viršų