Šiaulių teniso akademijos sportininkai dalyvavo turnyruose Klaipėdoje, Šiauliuose ir Kaune.

„Tennis Star U10“ turnyre Klaipėdoje dalyvavo Roneta Kačinskaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Estera Sinušaitė, Rusnė Donėlaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Arnas Vasiliauskas ir Arnas Viktoravičius (treneris Romas Galdikas).

E. Sinušaitė mergaičių U10 finale žaidė su latve Keisija Berzina, kuriai nusileido 6:3, 7:5 ir užėmė 2-ąją vietą. R. Kačinskaitė 6:2, 6:1 nusileido latvei Emilijai Golde ir užėmė 4-ąją vietą. Grupėje L. Vaitkevičiūtė 5-a, U. Vasiliauskaitė 7-a, R. Donėlaitė 8-a.

Berniukų U10 grupėje A. Viktoravičius mažajame finale 6:4, 6:2 įveikė klaipėdietį Marsel Drimalovskij ir užėmė 3-iąją vietą. A. Vasiliauskas grupėje užėmė 6-ąją vietą.

Šiauliuose vyko Žaliojo korto varžybos. Jose dalyvavo Luknė Vaitkevičiūtė, Estera Sinušaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Roneta Kačinskaitė, Rusnė Donėlaitė, Arnas Viktoravičius (treneris Romas Galdikas), Mėta Karčemarskaitė (treneris Tomas Kirstukas), Aleksandras Saudargas ir Maksimilijonas Saudargas (trenerė Rita Romencovienė).

Mergaičių grupėje prizininkėmis tapo šiaulietės. Finale L. Vaitkevičiūtė 6:0, 6:7 (4), 10:3 įveikė U. Vasiliauskaitę. 3-iąją vietą užėmė E. Sinušaitė,  kuomet varžovė latvė Darina Matvejeva neatvyko į mačą. Grupėje R. Donėlaitė 5-a, M. Karčemarskaitė 6-a, R. Kačinskaitė 7-a.

Berniukų grupės 2-os vietos laimėtoju tapo Maksmilijonas Saudargas, finale 6:2, 6:1 nusileidęs Erikui Maskolaičiui (Klaipėdos teniso akademija). A. Viktoravičius užėmė 5-ąją, A. Saudargas – 9-ąją vietas.

Kauno miesto atvirose pirmenybėse žaidė Guoda Kubickaitė (treneris Romas Galdikas).

Sportininkė žaidė mergaičių mažajame finale ir 6:0, 6:2 įveikusi Martą Krukauskaitę (Alytaus teniso akademija) užėmė 3-iąją vietą.

Vaikų turnyre U9 Klaipėdoje žaidęs Kajus Girgas (treneris Romas Galdikas) berniukų grupėje užėmė 6-ąją vietą.