facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Lieporių gimnazijos gamtos mokslų, IT ir matematikos mokytojai kartu su bendradarbiaujančių Gegužių,  Ragainės ir ,,Rasos“ progimnazijų aštuntokais bei mokytojais dalyvavo užsiėmimuose, kuriuose įgytas žinias taikė praktiškai. Integruotose biologijos ir chemijos pamokose modernioje gimnazijos Gamtos mokslų laboratorijoje iš turimų produktų gamino kremą rašo Rita Norkutė ir Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos. Darbo rezultatu visi liko patenkinti – galbūt gera pradžia bus paskata gamybos procesą pakartoti ir namie iš turimų produktų kartu  su šeimos nariais.

Daugiausia susidomėjimo sulaukė ir daug džiugių emocijų sukėlė ,,Inžinerijos šou“, kuriame moksleiviai jėgas išbandė pasiskirstę į penkias komandas. Kiekviena komanda atliko po dvi užduotis. Pirmiausia dalyviams reikėjo iš ,,Spageti“ makaronų pastatyti tokį bokštą, kuris atlaikytų kuo didesnį svorį – tam ant bokštų buvo dedami svareliai. Atliekant antrąją užduotį teko iš plokštės ir pagaliukų sukonstruoti kamuoliukui kelią, kuriuo jis kuo ilgiau riedėtų nenukritęs ant žemės. Laimi ta komanda, kurios kamuoliukas ilgiausiai neužstrigęs išsilaiko ant plokštės. Apibendrinus rezultatus, nugalėtojais tapo Ragainės progimnazijos komanda. Į inžinerijos dalykais besidominčių moksleivių klausimus atsakinėjo Lieporių gimnazijoje inžinerijos dalyką dėstantis mokytojas Remigijus Pozniakovas, kuris šiemet pripažintas inovatyviausiu fizikos mokytoju Lietuvoje.

Džiaugiamės moksleivių noru sužinoti kuo daugiau  ir tikime, kad pirmosios žinios apie inžinerijos technologijas ir atliktos praktinės užduotys įkvėps tolesniems atradimams.

Į viršų