facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Tęsiant projektą „Vertybių laiptai“, Šiaulių miesto 5–7 kl. mokiniai buvo pakviesti į Gegužių progimnaziją dalyvauti tradiciniame dailyraščio konkurse. Šiemet jis buvo skirtas Šeimai: „Šeima – ramybės uostas“. Renginio organizatorės lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Birutė Petkuvienė ir Renalda Savickienė.

Susirinko dalyviai, išsiskiriantys gražia, estetiška ir taisyklinga rašysena. Konkursą pradėjo 4c klasės ansamblis (mokytoja R. Janulienė). Skambantys varpeliai ir nuoširdžios dainelės ,,Ant mėnulio ragelio“, ,,Pieštų žmogiukų vakaronė“ nuteikė šiltai ir šventiškai. Susirinkusieji pasveikinti kaip patys turtingiausi žmonės, turintys didžiausią lobį – šeimą. Vieni garsiai, kiti galvos linktelėjimu ar šypsena pritarė, kad tik šeimoje jie jaučiasi laimingi ir saugūs. Mokiniai, dailiai rašydami B. Ferrero tekstus apie šeimą, dar kartą įsitikino, kokia svarbi vaikams tėvų meilė, dėmesys, buvimas kartu, kad šie dalykai nei nuperkami, nei parduodami.

Vertinimo komisija, kurią sudarė mokytojai iš 4 skirtingų miesto mokyklų, atrinko dailiausiai rašančius mokinius. 5-ųjų klasių grupėje pirmoji vieta skirta Erikai Jokubauskaitei iš Gegužių progimnazijos (mokyt. I. Turovaitė), antroji – Rytei Medeckytei iš Ragainės progimnazijos (mokyt. A. Vasiliauskienė), trečioji – Raimondai Ulčinaitei iš Vinco Kudirkos progimnazijos (mokyt. R. Bizauskienė); 6-ųjų klasių grupėje pirmoji vieta skirta Evai Jankutei iš Gegužių progimnazijos (mokyt. R. Savickienė), antroji – Emai Kvietkauskaitei iš Vinco Kudirkos progimnazijos (mokyt. R. Samoškienė), trečioji – Jonui Matui Petrovui iš Medelyno progimnazijos (mokyt. R. Speičienė); 7-ųjų klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Liepai Balniūtei iš Gegužių progimnazijos (mokyt. B. Petkuvienė), antroji – Kornelijai Kairytei iš Normundo Valterio jaunimo mokyklos (mokyt. L. Mendelienė), trečioji – Emai Gilvičiūtei iš Salduvės progimnazijos (mokyt. S. Grikienė) ir Gytei Labanauskaitei iš Medelyno progimnazijos (mokyt. R. Malevičienė).

Į viršų