facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis Jūrmaloje (Latvija) pirmą kartą rengiamame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) trijų žvaigždučių serijos turnyre užėmė devintąją vietą.

Lietuvos sportininkai A grupės finale 0–2 (16:21, 19:21) pralaimėjo latviams Martins Plavinš ir Edgars Točs. Užėmę antrąją vietą, lietuviai atkrintamąsias varžybas turėjo pradėti nuo pirmojo rato.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate mūsiškiai 2–1 (21:18, 19:21, 15:9) įveikė kitą Latvijos porą Mihails Samoilovs ir Aleksandrs Solovejs.

Aštuntfinalyje A. Rumševičius ir L. Každailis po atkaklios kovos 0–2 (18:21, 21:23) nusileido prancūzams Quincy Aye ir Arnaud Gauthier-Ratui ir baigė savo pasirodymą.

„Įspūdžiai labai geri, esame dėkingi sirgaliams, kurie sukūrė tokią atmosferą, kad jautėmės kaip namuose. Pasirodymą būtume vertinę gerai, jei būtume patekę į aštuntuką, bet to nepadarėme, todėl šį turnyrą vertinu nei teigiamai, nei neigiamai. Turėjome gerų varžybų, įgavome patirties ir dėl to džiaugiamės“, – po paskutinio mačo kalbėjo L. Každailis.
Šiomis varžybomis A. Rumševičius ir L. Každailis baigia savo sezoną. Dabar laikas bus skirtas poilsiui bei traumų gydymusi, o vėliau lauks pasiruošimas naujam sezonui.

Kita Lietuvos pora Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius H grupės mače dėl trečiosios vietos 0–2 (12:21, 18:21) nusileido vokiečiams Arminui Dollingeriui ir Ericui Stadie bei nepateko į atkrintamąsias varžybas.

FIVB turnyro Jūrmaloje prizų fondą sudaro 75 tūkst. JAV dolerių.

Parengta pagal LTF

Į viršų