facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Į klausimą, kas futbolo aikštėje yra komandos „smegenys“, daugelis futbolo ekspertų, ko gero, atsakytų vieningai – centro saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas. Būtent šios atsakingos pareigos ir yra ant devintąjį sezoną Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubo marškinėlius vilkinčios Dovilės Gailevičiūtės pečių. Žaidėja vis labiau įtvirtina savo svarbų vaidmenį Lietuvos čempionų žaidimo schemose.

Nors 7-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkinčios neseniai 23-iąjį gimtadienį atšventusios saugės idealas futbolo aikštėje yra ne jos pozicijoje rungtyniaujanti Turino „Juventus“ „žvaigždė“ portugalas Cristiano Ronaldo, pasak merginos, futbolas yra komandinė sporto šaka, kurioje visos pozicijos yra vienodai svarbios.

„Nėra daugiau ar mažiau svarbių pozicijų futbolo aikštėje. Vienas žaidėjas konstruoja žaidimą, kitas atlieka svarbias gynybines funkcijas, trečias atakuoja, o ketvirtas yra paskutinė viltis nuo praleisto įvarčio. Taigi, esu įsitikinusi, kad geriausi rezultatai būna tuomet, kai visos pozicijos yra tarpusavyje subalansuotos“, – apie būsimus iššūkius UEFA Čempionių lygoje sakė D. Gailevičiūtė.

UEFA moterų Čempionių lyga kasmet yra laukiamiausias turnyras, kuriam tradiciškai tenka nueiti ilgą pasirengimo kelią. Šiaulių „Gintros-Universiteto“ žaidėja D. Gailevičiūtė teigė, jog kaip ir kasmet, pasirengimo etapas UEFA moterų Čempionių lygai nėra lengvas, nes susiduria ne tik su fiziniu nuovargiu, bet kartais – ir su psichologiniu.

„Prie šito jau esame įpratusios, žinome, kaip susidoroti su tomis sunkiomis akimirkomis, todėl dėl to neišgyvename. Treniruočių stovyklą pradėjome Latvijoje. Stovykla tradiciškai buvo orientuota į mūsų fizinį rengimą. Po šios stovyklos dalyvavome kasmetiniame „Amber Cup“ turnyre, sužaidėme 3 rungtynes ir po ilgos pertraukos susigrąžinome titulą. Taip pat turėjome aukšto lygio kontrolinių rungtynių su Švedijos, Lenkijos, Kazachstano klubais“, – teigė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ žaidėja D. Gailevičiūtė.

Parengta pagal „Gintrą-Universitetą“

Į viršų