facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Rokiškio mieste prasidėjęs Lietuvos 3x3 krepšinio čempionatas tuoj pasieks finišo tiesiąją, jau rugpjūčio 10 dieną Šeduvoje rinksis geriausios čempionato komandos, kurios ir išsiaiškins nugalėtojus. Paskutinieji du etapai vyko Žemaitijoje – Plungėje ir Šilalėje ir buvo itin svarbūs šio Lietuvos regiono krepšininkams, net keletas komandų būtent dėl gerai sužaistų šių etapų ir surinktų įskaitinių taškų gavo kvietimus į finalus.

Vieną stipriausių Lietuvoje 3x3 komandų turinti Plungė (Gediminas Jakštas, Ignas Razutis, Mantas Kazonas ir Modestas Jurkaitis) dar kartą įrodė savo pranašumą. Savo aikštelėje plungiškiai po itin atkaklios kovos palaužė čempionato lyderius Kuršėnų „Tiek ir tereikėjo“ bei, uždirbę dar 100 įskaitinių taškų, pateko į finalą.

Tuo tarpu Šilalėje tarp 5 elito grupės komandų stipriausia tapo komanda „Atsitiktiniai“, kurios garbę gynė Martynas Šeputis, Edvinas Kurlinkus, Žygimantas Sirvydas ir Matas Jucikas, jau turnyro starte patyrė šaltą dušą ir pralaimėjo „Olympiacos“, tačiau vėliau jau finale susitikę su ta pačia komanda pasiekė įtikinamą revanšą ir apgynė savo aikštelę.

U13 grupėje puikiai per paskutinius du etapus pasirodė Plungės „Žemaitukai“. Jie laimėjo abu paskutiniuosius etapus ir su 200 taškų įšoko į finalų traukinį. U15 grupėje didelės konkurencijos dėl vietos finale nebuvo, tačiau po paskutinių turų pasikeitė lyderis, iš antrosios vietos į pirmąją pakilo „Zaveros“ ekipa. U17 grupėje per paskutinius du etapus 140 taškų uždirbę Mažeikių „Free Agents“ taip pat šoktelėjo aukštyn ir išsikovojo vietą finale už bortų palikdami krūvą gerų šios amžiaus grupės komandų. Bene atkakliausia vieta per paskutinius du turus vyko U11 grupėje, kur tiek „3K“, tiek „TEE“, tiek „Šiaulių liūtų“ komandos atkakliai rinko įskaitinius taškus, ir nors pirminiame variante „3K“ ir „TEE“ liko už borto, jos galų gale už atkaklumą buvo apdovanotos atsiradusiomis papildomomis vietomis.

Iš viso per 15 Lietuvos čempionato etapų čempionate spėjo sudalyvauti 347 komandos, didžiausią aktyvumą rodė Mėgėjų grupės komandos, šioje grupėje čempionato metu pasirodė net 121 komanda, mažiausiai po 28 komandas užfiksuota U11 ir U13 amžiaus grupėse.

Čempionato finalas rugpjūčio 10 dieną vyks Šeduvos miestelyje, Radviliškio rajone, čia rinksis visų grupių komandos, kurioms jau yra išsiuntinėti kvietimai.

Parengta pagal MML

Į viršų