facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiauliuose vykusiame graplingo čempionate dalyvavo daugiau nei šimtas dalyvių, tarp kurių netrūko koviniame sporto pasaulyje žinomų vardų. Kęstutis Smirnovas, Tomas Smirnovas, Laimonas Stančikas, Kasparas Strazdas – jie visi tapo savo svorio kategorijų nugalėtojais.

K. Strazdui tai buvo antroji pergalė per keturias savaites. Priminsime, kad jaunoji Kovos menų centro „Smauglys“ žvaigždė prieš tai vykusiame Baltijos šalių čempionate laimėjo absoliučios svorio kategorijos varžybas bei nugalėtojui skirtą diržą.

Nepaisant pergalės, K. Strazdas šįsyk savo pasirodymu patenkintas neliko.

Prieš mėnesį pirmą kartą oficialiose varžybose pasirodęs K. Smirnovas dar sykį nusprendė dalyvauti čempionate ir šįsyk jis laimėjo veteranų per 84 kilogramus svorio kategorijos varžybas. Finale K. Smirnovas įveikė uteniškį Edgarą Šokurovą.

Be jau minėtų laimėtojų, savo svorio kategorijose suaugusiųjų grupėje triumfavo klaipėdietis Raimondas Zeniauskas, dar dvi pirmąsias vietas užėmė svečiai iš Rusijos, vieną – Ilja Kudriavcevas iš Latvijos.

Artimiausiu metu Tarptautinė graplingo federacija rengia turnyrą Baltarusijoje, o į Lietuvą graplingas sugrįš gegužės 18-ąją. Tuomet bus surengtas pirmasis istorijoje Panevėžio miesto atvirasis graplingo čempionatas.

Parengta pagal LGF

Į viršų