Kėdainių arenoje susirinko daugiau kaip 750 kiokušin karatistų (10–18 metų) dalyvauti 2018 metų  Lietuvos Kiokušin karatė moksleivių taurės finalinėse varžybose.

Tarp 45 komandų Kuršėnų Kyokushin karate klubo „DAO“ ir Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai, pagal iškovotus medalius, įsitvirtino 6-oje vietoje. Prie tokio rezultato labiausiai prisidėjo 5 čempionais tapę kuršėniškiai: Nojus Grikštas, Titas Černiauskas, Julius Simonovičius, Gvidas Rimkus ir Lukas Neimantas. Vicečempionu tapo Tomas Mituzas. 6 karatistai iškovojo bronzos spalvos medalius: Mėta Salygaitė, Gražvydas Tinteris, Domantas Pekštys, Kristijonas Pocius, Geraldas Dvarionas ir Mindaugas Lidys.

Tai buvo vienos svarbiausių metų varžybų, kuriose dalyvavo 21 sportininkas atstovaujantis Šiaulių rajonui. Daugiau nei pusė – 12 tapo prizininkais.