Rungtynių pradžioje šalto dušo sulaukusi Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda pademonstravo čempionišką charakterį ir iškovojo įspūdingą pergalę Vilniuje.

Priešpaskutinėse šio sezono Lietuvos moterų futbolo A lygos rungtynėse Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės išvykoje net 12:2 (3:2) sutriuškino Vilniaus „MFA-Žalgirio“ futbolininkes.

Rungtynės Vilniuje prasidėjo vėlyvą vakarą, o visą dieną neišsisklaidęs rūkas susitikimo sąlygas pavertė gana ekstremaliomis. Komandoms mačo pradžioje teko apsiprasti prie esamų sąlygų, tačiau tai iš pradžių geriau padaryti pasisekė aikštės šeimininkėms. Nors 11-ąją minutę „Gintros-Universitetą“ į priekį išvedė Greta Kaselytė, žalgirietės staiga atsakė dviem tiksliais smūgiais ir išsiveržė į priekį – 2:1.

Toks šaltas dušas privertė čempiones įjungti aukštesnę pavarą. Viešnios po S. Veličkaitės ir D. Gailevičiūtės įvarčių persvarą susigrąžino dar prieš pertrauką – 3:2.

Į antrąją rungtynių dalį šiaulietės žengė dar labiau „užsivedusios“ ir per 15 minučių smeigė net 4 dūrius varžovėms, po kurių viskas šiose rungtynėse tapo aišku. Susitikimas baigėsi daugiau negu įtikinama Lietuvos čempionių pergale rezultatu 12:2.

Įvarčiai: „Gintra-Universitetas“: S. Veličkaitė ir R. Jonušaitė po 4, D. Gailevičiūtė – 2, G. Kaselytė ir L. Žižytė po 1.

„MFA-Žalgiris“: S. Šafranovič ir A. Naumačiuk po 1.