Aušra LAURINKIENĖ

Šalies sostinėje vykusiame tarptautiniame atvirame jaunių (12 metų ir jaunesnių bei 14 metų ir jaunesnių) „Lietuvos geležinkeliai Open 2010” teniso turnyre varžėsi 105 jaunieji tenisininkai. Jų gretose puikiai pasirodė Šiaulių teniso mokyklos trenerių Ritos Romencovienės ir Tomo Kirstuko auklėtiniai.

Pirmoje amžiaus grupėje pirmąją vietą užėmė Augustas Onaitis, sidabro medalį pelnė Ieva Čilutkaitė, o trečiąją vietą iškovojo Aleksas Gamzin. 14 metų ir jaunesnių tenisininkų grupėje antrosios vietos apdovanojimą laimėjo Karolina Vitkevičiūtė.

Anot turnyro direktorės Augustinos Šilkinytės, viskas pavyko sėkmingai. Neabejojama, kad šis turnyras taps kasmetiniu renginiu ir jau kitais metais šios varžybos bus įregistruotos kaip „Tennis Europe” turnyras.