facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Po keletą metų trukusių intensyvių tyrinėjimų Estijos kompanija "Visitres Displays" sukūrė pirmuosius pasaulyje iš silikono pagamintus elektroninio popieriaus lapus.

Elektroninis popierius nenaudoja elektros, yra atsparus oro sąlygoms ir lūžiams, lankstus ir gali būti naudojamas rodyti aukštos kokybės vaizdus.

Elektroninio popieriaus gamyba yra pigi. Ateityje elektroninis popierius gali pakeisti metalinius kelių eismo ženklus, knygas, laikraščius ir net popierines kainų etiketes parduotuvėse.

"Visitres Displays" teigia, kad elektroninis popierius bus naudojamas rodyti informacijai (datą, laiką, temperatūrą) ant namų apyvokos įrenginių.

Pati svarbiausia elektroninio popieriaus ypatybė yra ta, kad jis ne spinduliuoja šviesą, o atspindi išorinę šviesą kaip paprastas popierius.

Prognozuojama, kad vienas A4 formato "Visitres Displays" elektroninio popieriaus lapas kainuos apie 10 eurų, o tai turėtų ženkliai sumažinti elektroninių knygų skaitytuvų kainas.

Manoma, kad pirmieji elektroninį popierių naudojantys elektroniniai knygų skaitytuvai ir vaizdų demonstravimo įrenginiai prekyboje pasirodys po 2-3 metų.

Eltos inf.
Į viršų