facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Dainų progimnazijoje jau trečius metus vyksta  inžinerinės robotikos užsiėmimai, kurių metu mokiniai konstruoja robotus, mokosi juos programuoti ir valdyti. Vieni mokinių sukurti robotukai važiuoja, šoka, kalba, o kiti  atkuria realius inžinierinius objektus (malūnus, tiltus, karuseles ir t. t.),  praneša A. Valaikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.

Šių metų sausio 26 d.  Dainų progimnazijos mokiniai  dalyvavo Tarptautiniame Preiļu robotikos čempionate. Į tarptautinį čempionatą susirinko mokiniai iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos mokyklų.

Dainų progimnazijos 6c klasės mokiniai Lukas Kriaučiūnas ir Benas Šimkūnas pelnė I vietą, 4a klasės mokiniai Armandas Valionis ir Matas Vaitkus užėmė II vietą VEX IQ robotų rungtyje, o 2a klasės mokinė Augustė Kaupaitė tapo Free Style robotų rungties laureate.

Šeštokams Lukui ir Benui tai jau ne pirmos robotikos varžybos. Lapkričio mėnesį Kaune vykusiose Lietuvos VEX IQ robotų programavimo varžybose jie  laimėjo I ir II vietas.

Mokinius konkursams ruošia informacinių technologijų mokytojai metodininkai Jolita Kaupienė ir Ričardas Gečas.

Šių metų balandžio 12 d. Dainų progimnazija kviečia visus robotikos mėgėjus dalyvauti Lietuvos VEX IQ robotų čempionate.

Į viršų