Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko net ketverios rungtynės.  Šiauliuose „SC Dubysa“ įveikė HC „Utena“ rankininkus 36:32 (18:12). Klaipėdos „Dragūnas“ nugalėjo HC „Vilnius“ komandą rezultatu 36:33 (16:16). Dzūkijos sostinėje Alytaus „Varsa-Stronglasas“ įrodė savo pranašumą prieš Kauno „Granito-Kario“ rankininkus 31:28 (13:14). O Garliavoje „Kauno Ąžuolas-KTU“ nusileido VHC „Šviesa“ rankininkams – rungtynės baigėsi rezultatu  33:38 (15:16).

Rungtynės Šiauliuose prasidėjo įprastai. Kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidžia apylygiai, o nuo antros pusės išryškėja lyderis. Taip nutiko ir šį kartą. „Utenos“ rankininkams kurį laiką pavyko išlaikyti gerą tempą ir turėti nežymią persvarą prieš aikštelės šeimininkus – (2:3, 7:7, 8:10). Tačiau šiauliečiai pabudo ir nuo 18 minutės priešininkams leido įmesti tik vieną įvartį (9:11, 15:12, 17:12). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:12.

Šią 6 įvarčių persvarą šiauliečiams antrąjį kėlinį pavyko išlaikyti  ir dar padidinti (21:15, 26:19, 31:22). Nors kėlinio antroje pusėje uteniškiams pavyko aptirpdyti šį skirtumą, tačiau iki rungtynių pabaigos to padaryti nepavyko. Komandų akistata baigėsi rezultatu 36:32.

„Rungtynes vertinu gerai, laimėjome. Tačiau mūsų žaidime tikrai yra ką tobulinti, pirmą kėlinį vargome, kol įgavome pranašumą, tada greitomis atakomis pavyko susikurti saugesnę persvarą ir ją iki rungtynių galo išlaikyti“, – po rungtynių teigė Šiaulių „SC Dubysa“ žaidėjas Aivaras Budrys.

„Sunkios rungtynės, neturėjome daug žaidėjų, tai žaidėme drausmingą lėtą žaidimą ir pirmąsias 20 minučių sekėsi gana neblogai. Vėliau jauniems žaidėjams pritrūko patirties, praleidome kelis įvarčius, o kai jau pradėjome atsitiesti, pritrūkome laiko“, – rungtynių eigą apibūdino HC „Utena“ žaidėjas Andrius Katinas.

Šiaulių „SC Dubysa“: Donatas Stripeika – 8, Tomas Baliutavičius – 7, Justas Mielenis – 5, Aivaras Budrys – 4, Gedvinas Jocas, Domantas Stripeika ir  Arūnas Tribė – po 3, Robertas Ramašauskas – 2, Andrius Vaitiekūnas – 1.

HC „Utena“: Eimantas Sinkevičius – 14, Karolis Ubeika – 10, Kasparas Ubeika – 3, Žygimantas Vainalavičius ir Ernestas Domkus – po 2, Andrius Katinas – 1.