Nuo ketvirtfinalio Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą pradėję „Šiauliai“ pirmosiose serijos iki 2 pergalių rungtynėse savo aikštėje nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio titulą ginančiam Kauno „Žalgiriui“. Rezultatyvumo rekordą pagerinę kauniečiai nušlavė šeimininkus ir viena koja atsidūrė „Siemens“ arenoje vyksiančiame finaliniame ketverte – 104:61 (27:15; 27:13; 33:23; 17:10).

Žalgiriečiai pagerino Utenos „Juventus“ krepšininkams priklausiusį rezultatyvumo rekordą, kurie 100 taškų šiame sezone įmetė į Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipos krepšį. Kauniečiai taip pat pakartojo „Juventus“ ekipai priklausantį didžiausios pergalės rekordą, kurią ji ir pasiekė prieš klaipėdiečius (100:57).

„Žalgirio“ gretose išsiskyrė visai neseniai į Lietuvą atvykęs Deonas Thompsonas, kuris pelnė 16 taškų ir sužaidė geriausias rungtynes kauniečių gretose. Aikštėje taip pat spindėjo 18-metis Rokas Jokubaitis, kuris pelnė 8 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu „Šiaulių“ ekipos centas Benas Griciūnas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir surinko 19 taškų.
Penkis kartus per pirmas 10 minučių suklydę „Šiaulių“ krepšininkai iškart paleido svečius į priekį. „Žalgiris“ jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 27:15.

„Žalgiris“ apsukų nemažino ir antrojo ketvirčio metu, kurį laimėjo daugiau negu dvigubai (27:13). Per du kėlinius viską išsprendę kauniečiai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaujant 54:28.

Per trečią ketvirtį svečiai prie savo persvaros pridėjo dar 10 taškų, o rezultatas tapo nepadorus – 87:51. Ketvirtas kėlinys liko tik formalumas, kurio metu svečiai nuskynė rekordą.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: B. Griciūnas – 19, I. Vaitkus – 12, A. Udras – 9, K. Lukošiūnas – 5, S. Nimley, E. Šaulys ir K. Žemaitis – po 4, R. Stankevičius ir C. Bowenas – po 2. Š. Beniušis ir M. Žukauskas nepasižymėjo, G. Stankevičius aikštėje nepasirodė.