Vis dar be pergalių „Betsafe-LKL“ čempionate žygiuojantys „Šiauliai“ sostinėje patyrė skaudžiausią nesėkmę šį sezoną. Šiauliečiai Vilniaus „Rytui“ priešinosi tik pusę rungtynių ir nusileido šalies vicečempionams rezultatu 60:93 (16:22, 18:21, 16:22, 13:25). Pralaimėję visas šešias žaistas rungtynes, geltonieji 10 komandų pirmenybėse yra paskutiniai.

Persvarą, kuri laikėsi pirmoje dvikovos pusėje, šeimininkai susikrovė per penkias minutes nuo rungtynių pradžios, kai Evaldui Kairiui įmetus dvitaškį bei realizavus baudos metimą, „Rytas“ įgijo dviženklį pranašumą – 15:5. Reikalus „Šiaulių“ ekipai ėmė taisyti nuo suolo pakilę Evaldas Šaulys

ir Antanas Udras. Jų metimais, svečiai atsilikimą sumažino perpus. Kėliniui baigiantis, po Beno Griciūno metimo, komandas skyrė tik 4 taškai (20:16).

„Rytui“ užteko vos kelių minučių antrajame ketvirtyje ne tik pabėgti dviženkliu atstumu, bet vėliau susikrauti 13 taškų persvarą. Kėlinio viduryje vilniečių treneris paprašė minutės pertraukėlės, o mini spurtą surengę „Šiauliai“ po Kristupo Žemaičio dėjimo atsiliko 7 taškais (28:35). Banguotame kėlinyje prieš pertrauką komandos dar sykį apsikeitė sėkmingomis atkarpomis. Iš pradžių sostinės komanda nutolo 12 taškų pranašumu, po to šiauliečiai šį deficitą perpjovė perpus (40:34), bet paskutinis žodis priklausę šeimininkams.

Antrą rungtynių pusę vilniečiai vėl pradėjo spurtu bei pirmavo 49:34. Nors svečiams pavyko išlyginti žaidimą, skirtumo sumažinti įsibėgėję vilniečiai neleido. Saulės miesto ekipą paskui save vedė Cedrickas Bowenas, dusyk pataikęs iš toli, o ketvirtį užbaigęs metimu iš po krepšio, aidint sirenai – 65:50.

Penkios minutės paskutiniame kėlinyje šiauliečiams buvo pačios prasčiausios šį sezoną. Per jas „Šiaulių“ krepšininkai surinko vos vieną tašką, be to, gynyboje atsivėrė didžiulės skylės, kurias „Rytas“ išnaudojo su malonumu. Skirtumas sparčiai augo, kol tapo triuškinamu (82:51), o komandos ėmė laukti finalinės sirenos.

Šiose rungtynėse „Šiauliams“ vis dar negalėjo padėti traumą patyręs Diego Kapelanas, o trenerių sprendimu Karolis Lukošiūnas, turintis dvigubą licenciją, padėjo Joniškio „Delikatesui“ NKL lygoje.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: C. Bowenas – 16, A. Udras (7 atk. kamuoliai) ir B. Griciūnas – po 10, G. Stankevičius – 7, C. Terrellas – 6 (5 rez. perdavimai), E. Šaulys – 5, K. Žemaitis ir I. Vaitkus – po 4, A. Urbutis – 1. R. Stankevičius taškų nepelnė.

Kitas rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate „Šiauliai“ žais spalio 27 d. namuose prieš Klaipėdos „Neptūną“.