Dėl 6-osios vietos su Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“ besikaunanti HC „Vilniaus“ ekipa iškovojo svarbią pergalę. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 35:18 įveikė lygos autsaiderius HC „Uteną“.

Nerezultatyviai vykusiame pirmajame kėlinyje vilniečiai ramaus gyvenimo užsitikrinti dar nepajėgė. Iki pertraukos „Utenos“ komanda intrigą vis tik išlaikyti pajėgė ir po 30 minučių tarp ekipų buvo 6 įvarčių skirtumas (13:7). Vis tik antrąjį kėlinį vilniečiai pradėjo spurtu 12:1 ir taip sudėjo visus taškus ant i dar prieš rungtynių pabaigą. Likęs laikas tebuvo formalumas, o HC „Vilnius“ pasiekė įtikinamąją pergalę 35:18.

Jeigu paskutiniame ture HC „Vilnius“ įveiks Varėnos „Ūlą“, finišuos 6-oje vietoje, nepaisant to kaip savo rungtynes sužais Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“. Po šio pralaimėjimo HC „Utena“ prarado net teorinius šansus pakilti iš paskutiniosios vietos.