Atviro Lietuvos „Žaibo“ šachmatų čempionato varžybose U–20 merginų grupėje Gabija Šimkūnaitė iš 10 dalyvių užėmė 2-ąją vietą, Berta Rėja Butvilaitė – 5-ąją, Gabrielė Fokaitė – 6-ąją.

U–20 vaikinų grupėje Andrius Šarauskas iš 14 dalyvių užėmė 3-iąją vietą, Aironas Koliasnikovas – 7-ąją, Justas Venckevičius – 9-ąją.

U–14 vaikinų grupėje Lukas Bagvilas iš 26 dalyvių užėmė 4-ąją vietą, Dangis Bagdanskis – 5-ąją, Tomas Povilaitis – 8-ąją, Dovydas Labanauskas – 9-ąją, Mykolas Lianzdbergas – 10-ąją, Motiejus Dudnikas 11-ąją, Jogaila Girkantas – 20-ąją.

Lietuvos jaunių BM 14 komandinių šachmatų pirmenybių varžybose M 14 jaunių mergaičių grupėje  Rusnė Andrašūnaitė, Vytautė Mikalauskaitė, Deina Ščipokaitė iš 10 komandų užėmė 5-ąją vietą.

B14 jaunių vaikinų grupė iš 19 dalyvių Lukas Bagvilas, Dangis Bagdanskis, Tomas Povilaitis, Dovydas Labanauskas, Mykolas Liandzbergas užėmė 2-ąją vietą. Vitas Baranauskas, Matas Povilaitis, Motiejus Dudnikas, Daniel Šer, Jogaila Girkantas iš 19 užėmė 6-ąją vietą. Rokas Šlikas, Vilius Peršinas, Dangiras Grušas, Mykolas Mikšys, Divis Kungys iš 19 dalyvių užėmė 14-ąją vietą.

Tarptautininiame bokso „Iron first“ turnyro varžybose Jonas Labinas iš 6 dalyvių užėmė 3-iąją vietą.

Tarptautiniame stalo teniso turnyre, skirtame Vilhelmui Variakojui atminti, Mantas Rimgaila iš 36 dalyvių užėmė 13-ąją vietą, o Mantas Tamutis – 6-ąją.