Tarptautiniame jaunių ir jaunučių dziudo turnyre Ugnė Stulpinaitė (32 kg) iš 14 dalyvių užėmė 2-ąją vietą, Kornelija Jodelytė (40 kg) iš 9 dalyvių – 3-iąją, Raminta Vrubliauskaitė (63 kg) iš 8 dalyvių – 2-ąją, Austėja Balčiunaitė (+63 kg) iš 6 dalyvių – ąją, Laura Urbonaitė (+63 kg) – 2-ąją, Egle Naudžiunaitė (48 kg) iš 7 dalyvių – 1-ąją.

Tarptautiniame taekvando turnyre „Vilniaus taurė 2017“ Andrius Klemas (58 kg) iš 6 dalyvių užėmė 2-ąją vietą, Rimas Montvidas    (-80 kg) iš 5 dalyvių – 1-ąją, Adrijus Jocas (-30 kg) – 3-iąją,

Gabijus Balčiūnas (-40 kg) iš 18 dalyvių – 2-ąją, Erikas Ramanauskas (-25 kg) iš 8 dalyvių – 3-iąją, Samanta Ramanauskaitė (-40 kg) iš 2 dalyvių – 1-ąją.

Trakų irklavimo kontroliniame testavime Saulius Aužbikavičius iš 10 dalyvių (JM16, 5000) užėmė 1-ąją vietą, (JM16, Concept-2, 1000), (JM16, Concept-2, 8000) – 2-ąją.

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos olimpinių vilčių pirmenybėse 60 m bėgime Airūnė Čegytė iš 20 dalyvių užėmė 3-ąją vietą (8.68), 60 m bėgime Adomas Jablonskasiš 10 dalyvių užėmė 2-ąją vietą (8.30), 1000 m bėgime Sofija Šaučikovaitė iš 5 dalyvių užėmė 3-iąją vietą (3:48.91).

Šuolyje į aukštį Ema Rupšytė iš 13 dalyvių užėmė 1-ąją vietą, Gustas Kisieliauskas  iš 7 dalyvių – 1-ąją vietą (1.55). Šuolyje į tolį Rugilė Jonaitytė iš 20 dalyvių užėmė 3-iąją vietą (4.59). Šuolyje su kartimi Urtė Čekanauskaitė iš 7 dalyvių užėmė 3-iąją vietą (2.00).

Atvirame Kauno krašto invalidų sporto klubo „Santaka“ neįgaliųjų šaudymo pneumatiniais ginklais taurės turnyre pistoleto komandoje 2-ąją vietą iškovojo Raimeda Bučinskytė, Stanislovas Bačkys, Kęstutis Savickas. Iš viso dalyvavo 4 komandos.

Šautuvo komandoje 3-ąją vietą laimėjo Valentin Tepliajev, Egidijus Monkus, Stanislovas Bačkys.