Įtikinamą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (12/9), kurios išvykoje 94:66 (21:16, 30:10, 18:22, 25:18) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/15) ekipą.

„Hoptrans-Sirenos“ rungtynes pradėjo labiau susikaupusios, tai joms leido įpusėjus ketvirčiui būti priekyje – 11:6. Netrukus LMKL čempionės atsakė dar 5 taškais ir įgijo dviženklį pranašumą – 16:6. Tačiau šiaulietės atsitiesė ir sumažino atsilikimą (16:19), bet viešnios ir vėl atitrūko – 21:16.

Antrajame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ spurtavo 17:2 ir susikrovė jau 20 taškų pranašumą – 38:18. „Šiauliams-Universitetui“ nesisekė rasti priešnuodžių prieš garliaviškių puolimą, o pačios pelnė vos 10 taškų. Prieš antrąją mačo dalį „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė įtikinamą atotrūkį – 51:26.

Nors po ilgosios pertraukos šiaulietėms pavyko ženkliai pagyvinti savo puolimą, tačiau didelės įtakos rungtynių rezultatui tai neturėjo. „Hoptrans-Sirenų“ susikrautas pranašumas įpusėjus ketvirčiui joms leido pirmauti 60:33, o prieš lemiamą kėlinį garliaviškės turėjo 21 taško persvarą – 69:48.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje keitėsi mažai. Nors komandos rungtyniavo apylygiai, rungtynių baigties tai jau nebekeitė, o „Hoptrans-Sirenos“ įsirašė užtikrintą pergalę – 94:66.

„Šiaulių-Universiteto“ komandai taškus pelnė: Katsiaryna Urbanovich 17 (6 kld.), Gabija Šegždaitė 12, Ligita Tamutytė 10 (8 atk. kam., 7 kld.).

„Hoptrans-Sirenų“ ekipai taškus pelnė: Volha Ziuzkova 22 (5 per. kam.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 13, Dalia Belickaitė, Gabrielė Gutkauskaitė (11 rez. perd.) ir Gintarė Jasiunskaitė po 10.