Ketvirtadienį Kaune įvyko Lietuvos dublerių čempionato rungtynės, kuriose susitiko „Dainavos“ ir Pakruojo „Kruojos“ dublerių komandos.

Monika SKISTENYTĖ
Rezultatu 8:0 (0:0) pergalę į savo sąskaitą įsirašė alytiškiai. Pirmajame kėlinyje nė viena komanda nesugebėjo įmušti įvarčio, todėl išėjo ilsėtis rezultatui esant 0:0. Antrajame kėlinyje alytiškiai iškart perėmė iniciatyvą ir pradėjo „bombarduoti“ „Kruojos“ dublerių vartus įvarčiais. Įvarčiai krito 47, 61, 66, 68, 71, 76, 83 minutėmis. Įvartį turėjo galimybę įmušti varžybų dieną prie komandos prisijungęs Povilas Kalimavičius. Paskutinį, aštuntąjį, įvartį 88-ąją minutę „Dainavai“ pelnė Erikas Grigaliūnas. Pirmajame rate Panevėžio futbolo akademijoje „Kruojai-2“ alytiškiai buvo nusileidę 1:3.