Lietuvos dviračių plento čempionato moterų atskiro starto lenktynes Panevėžyje sekmadienį laimėjo Katažina Sosna. Italijos komandai "Vaiano Tepso Solaristech" atstovaujanti 19-metė dviratininkė 25 km distanciją įveikė per 33 min. 57,41 sek.

Sidabras antrus metus iš eilės atiteko Vilijai Sereikaitei ("Safi-Pasta Zara-Manhattan"). Ji pirmą kartą šalies čempione tapusiai K. Sosnai pralaimėjo 14,27 sek. Bronzą pelnė Aleksandra Sošenko ("ACS Chirio-Forno d'Asolo"). Ji nugalėtojai pralaimėjo 32,53 sek.

Ketvirtąją vietą užėmė Svetlana Pauliukaitė ("Safi-Pasta Zara-Manhattan", +1.00,53), o penktą - Vaida Pikauskaitė (Panevėžio KKSC-DSK "El-Eko-Sport", +1.04,75).

Lenktynėse dalyvavo 13 dviratininkių.

Lietuvos jaunių čempione tapo Roberta Barzdaitė ("Panevėžio KKSC-DSK "Fortūna"). Antrąją vietą užėmė Laura Braziulytė (Vilniaus "Sietyno" SM-DSK "Fortūna"), o trečiąją - Eglė Katiliūtė ("Sietyno" SM-"Aušra Gruodis").

Jaunių lenktynėse dalyvavo 17 dviratininkių.