Savaitgalį  Kaune, A. Sabonio  sporto centro patalpose, vyko atviras  Lietuvos  jaunimo U-23 imtynių čempionatas. Iš viso jame dalyvavo 181 sportininkas iš Lietuvos miestų ir rajonų bei svečiai iš Latvijos.

Šiaulių  miesto sportininkai  pasiruodė gana neprastai. Santa Pakenytė (sv. kat. per 78  kg, treneris  S. Kulikauskas) iškovojo antrąją vietą. Antras liko ir Richardas  Stankus  (sv. kat. 100 kg, treneris  K. Masionis).

Kitiems  sportininkams iki medalių pritrūko labai nedaug.  Penktąja vieta turėjo tenkintis Simas Garbenis  (sv. kat. 90 kg) ir Aurimas  Špinkis (sv. kat. 100 kg). Septintoje vietoje liko Mantas  Valčiukaitis  (sv. kat. 66 kg) ir Vaida Jankutė (sv. kat. 70 kg). Juos treniruoja R. Kazlauskas.

Galima pasidžiaugti, kad buvusi trenerio S. Lukavičiaus auklietinė, atstovaudama Panevėžiui, iškovojo

aukso  medalį (sv. kat. 57 kg). Ji  yra įtraukta į olimpinės rinktinės rezervą  pasiruošimui Londono  olimpinėms žaidynėms.