Šiaulių futbolo akademijos (ŠFA) auklėtiniai, gimę 2005 metais, dalyvavo futbolo turnyre Tomo Radzinevičiaus taurei laimėti. Marijampolėje vykusiose varžybose rungėsi aštuonios komandos, tarp kurių buvo ir Deivio Kančelskio bei Jurijaus Lukjančuko treniruojama komanda.

Šiauliečiai varžėsi turnyro B pogrupyje, kuriame susitiko su FK „Banga“, FK „Nevėžiu“ ir Kauno FM „Tauru“. Su pirmąja komanda ŠFA auklėtiniai išsiskyrė be įvarčių ir pasidalino po tašką. Prieš Kėdainių „Nevėžio“ ekipą šiauliečiai iškovojo įtikinamą pergalę – 4:0.

FM „Tauras“ pogrupyje iškovojo visas pergales, tarp kurių buvo pergalė ir prieš šiauliečius. Tad su keturiais taškais ŠFA pogrupyje liko antroje vietoje.

Pusfinalyje šiauliečiai susitiko su A pogrupio nugalėtojais. Jais tapo vienintelė komanda iš Lenkijos – „Rona ELK“. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, todėl komandos stojo mušti baudinių. Baudinių serijoje sėkmė labiau šypsojosi varžovams iš Lenkijos.

Po pralaimėjimo pusfinalyje jaunieji mūsų miesto futbolininkai stojo į kovą dėl trečiosios vietos turnyre. Šiose rungtynėse Šiaulių FA-2005 rezultatu 2:0 įveikė turnyro šeimininkus Marijampoles FC jaunuosius futbolininkus ir iškovojo trečiosios vietos medalius.

Po turnyro komandos ir geriausi komandų žaidėjai buvo apdovanoti įvairiais prizais.

Šiaulių komandoje geriausiu pripažintas Matas Michailinas.

Parengta pagal ŠFA informaciją

Į viršų