„Šiaulių naujienų“ redakcija sveikina jus su Naujaisiais metais, linki sveikatos, sėkmės ir atsisveikina.

Šių metų gruodžio 21-ąją laikraštis „Šiaulių naujienos“ atšventė 98-ąjį gimtadienį. Per šiuos dešimtmečius miesto laikraštis, ne kartą keitęs pavadinimus ir periodiškumą, informavo apie įvairius politikos, ekonomikos, kultūros įvykius Šiauliuose ir šalyje, rašė apie žymius šiauliečius.

Keitėsi santvarkos, politinė ir ekonominė situacija pasaulyje ir šalyje, keitėsi ir „Šiaulių naujienos“, jų skelbiama informacija. Laikraštis stengėsi prisitaikyti ir prie naujovių – interneto technologijų: sukūrė internetinę svetainę www.snaujienos.lt.

Naujausios technologijos sudomino didžiąją dalį mūsų jaunosios kartos ir popierinio laikraščio skaitytojų bei prenumeratorių skaičius ėmė labai mažėti. Be to, itin padidėjo laikraščio leidybos kaštai – „Šiaulių naujienos“ nebeatsiperka. Todėl UAB „Šiaulių naujienos“ valdyba nusprendė nutraukti laikraščio leidybą nuo 2022 metų sausio 1 dienos ir padėkoti visiems, kurie buvote kartu su mumis – skaitėte, prenumeravote, rašėte, siuntėte nuotraukas – visus tuos dešimtmečius.

Dėkojame jums. Pasikeitus ekonominei situacijai, tikimės sugrįžti.

O tuos, kurie 2022 metams „Šiaulių naujienas“ užsiprenumeravote, kviečiame ateiti į Aušros al. 48, Prenumeratos skyrių darbo dienomis prieš tai paskambinus telefonu 52 38 44, atsiimti pinigų.

„Šiaulių naujienų“ redakcija

Į viršų