Betono maišyklės palengvina bet kokius statybos darbus: tiek namų ūkio, tiek didesnės apimties darbus. Visgi siekiant, kad darbai vyktų sklandžiai, reikia pasirinkti tinkamą betono maišyklę. Tokios technikos įvairovė yra pakankamai gausi, todėl išsirinkti nėra lengva. Susipažinkite su patarimais, kurie padės jums išsirinkti tinkamą betono maišyklę.

Betono maišyklių tipai

Pagrindinis kriterijus, kuris padės jums nuspręsti, kokio dydžio ir kokio tipo maišyklės jums reikės, yra planuojamų darbų apimtis. Yra du pagrindiniai šios įrangos tipai: rankinės maišyklės ir betono maišytuvai. Rankinės maišyklės pasižymi nedideliu svoriu ir mažu galingumu. Šios maišyklės tiks paprastiems ūkio darbams atlikti, kadangi šios maišyklės neturi integruotos maišymo talpos ir ja pasirūpinti reikės papildomai. O betono maišytuvai yra kur kas galingesni ir pritaikyti būtent dideliems betonavimo darbams atlikti. Šie maišytuvai pasižymi didele talpa ir išskirtiniu funkcionalumu.

Maišyklės tūriai

Renkantis betono maišyklę, svarbu atkreipti dėmesį į maišyklės būgno tūrį. Nuo įrangos talpos ir tūrio priklauso, kokį kiekį betono bus galima pagaminti. Įprastai betono maišyklių tūris siekia nuo 80 iki 230 litrų. Žinant planuojamų darbų apimtį, galėsite pasirinkti jums tinkamo tūrio maišyklę. Planuojant pasinaudoti betono maišyklės nuoma, verta atkreipti dėmesį ir į būgno angos skersmenį. Kuo skersmuo didesnis, tuo patogiau bus ruošti reikiamas medžiagas.

Betono maišyklės svoris

Betono maišyklių svoris yra svarbus tada, kai planuojate įrangą transportuoti arba kai turite ribotas sandėliavimo galimybes. Įprastai 150 litrų talpos betono maišyklės sveria nuo 50 kg iki 80 kg, tad kuo didesnės talpos yra maišyklė, tuo ji daugiau ir sveria.

Betono maišyklės galia

Technikos galingumas ir darbų efektyvumas priklauso nuo betono maišyklės galios ir būgno sukimo greičio. Nenuostabu, kad kuo galingesnė įranga, tuo greičiau galėsite atlikti darbus bei sumaišyti didesnį kiekį betono. Įprastai maišyklių variklių galingumas svyruoja nuo 500 iki 1300+ W. Renkantis betono maišyklę reiktų atkreipti dėmesį į planuojamų darbų apimtį. Jei planuojate atlikti paprastus ūkio statybos ar apdailos darbus, jums gali užtekti 500-600 W galios maišykles. Tačiau jei norėtumėte greitai sumaišyti didelį kiekį betono, vertėtų rinktis tokią įrangą, kurios galia būtų nuo 1000 W.

Į viršų