Šeštadienį pasibaigė dešimtas Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ turas, kurio metu Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ rankininkai namuose pralaimėjo Vilniaus HC „Vilnius“ ekipai rezultatu 27:32 (11:16).

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis vilniečiai padidino tempą ir atitrūko nuo šiauliečių penkių įvarčių skirtumu. Būtent šią persvarą sostinės ekipa išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Šiauliečių gretose ir vėl išsiskyrė Gabrielius Virbauskas, pelnęs 11 įvarčių. Dar 6 taiklius šūvius atliko Aivaras Budrys. Daugiausia įvarčių HC „Vilniaus“ ekipai pelnė Martynas Žala, kurio sąskaitoje 6 taiklūs metimai.
Pasibaigus šiam turui Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygoje“ skelbiama pertrauka. Jos metu vyks nacionalinių rinktinių kovos.