tel. (8-41) 52 38 53 el. paštas: info@snaujienos.lt 
Greitos paskolos internetu per kelias minutes.

Pamiršote slaptažodį? Pamiršote prisijungimo vardą? Registruotis
Pradžia Naujienos Šiaulių krašte Skatins kaimo bendruomenių kultūrinį bendradarbiavimą

Skatins kaimo bendruomenių kultūrinį bendradarbiavimą

E.PAŠTAS Spausdinti PDF
Vilnius, sausio 31 d. (ELTA).
Žemės ūkio ir Kultūros ministerijos susitarė vykdyti bendrą projektą, kurio metu vyks kultūrinė - informacinė sklaida.

Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius ir kultūros ministras Remigijus Vilkaitis, vertindami kultūrinio švietimo svarbą kaime, pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutartyje numatyta sudaryti bendrą abiejų ministerijų darbo grupę, kuri parengs šio pilotinio projekto vykdymo planą.

Kultūriniai renginiai kaime - jau ne vienerius metus vykstantis teatrų festivalis "Vaidiname žemdirbiams", kaimo kapelų varžytuvės "Grok, Jurgeli!", konkursas "Lietuvos kaimo spindulys" ir kt. - ne tik nepraranda populiarumo, bet ir sulaukia gausaus būrio žiūrovų.

"Kiekvienas kultūrinis kaimo bendruomenės susibūrimas - tai puiki proga pasidžiaugti nuveiktais darbais, pabendrauti ir geriau pažinti vieniems kitus", - optimistiškai į ateitį žvelgė žemės ūkio ministras K. Starkevičius, neabejodamas naujojo kultūrinio projekto sėkme.
 
Komentarai (1)
Ar bibliotekos priklauso prie kulturos kelimo
1 Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2010 10:19
Diana
pas mus bibliotekos darbo laikas taupumo sumetimai trumpinams iki 4val per diena. o pas mus biblioteka tai susitikimu, ideju generavimo vieta. saka pjaunama ant kurios sedame.

Diana

Pridėti komentarą

Jūsų vardas:
Tema:
Komentaras:

Apklausos

Ar pritariate planams uždaryti mokyklas?
 

Prenumeruoti naujienas

Greitas kreditas internetu
 
Oras šalyje Šiauliai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien26536
mod_vvisit_counterŠi mėnesį81963
mod_vvisit_counterIš viso5839678

Šiuo metu naršo: 17