Praėjusį savaitgalį karatistai praleido labai intensyviai. Penktadienį, visų pastangomis, buvo sutvarkyta karatė salė ir papuošta kalėdinė eglutė, po kuria vėliau atsirado nemažai dovanų. Gruodžio 11 dieną, šeštadienį, sportininkai su didžiule palaikymo komanda išvyko į Jurbarką, kur įvyko Kalėdinis karatė turnyras. Šiame turnyre dalyvavo 26 kuršėniškiai, iš kurių net 8 tapo savo kategorijų nugalėtojais – tai Viltė Albrikaitė, Linas Aukščionis, Šarūnas Neverdauskas, Aronas Pranauskas, Domas Šmiganovskis,  Jonas Spuris,  Lukas Steponavičius ir Gabija Vitkevičiūtė. Antrąsias vietas iškovojo Oskaras Degutis, Jokūbas Jankaitis, Jokūbas Jonaitis, Kamilė Jurkonytė,  Pijus Kuznecovas, Jokūbas Lukšas,  Kristupas Nakas, Lukas Danielius Ramanauskas ir Jokūbas Spuris, o trečiąsias – Kristupas Gudavičius, Edvardas Jablonskis, Emilijus Jakas, Luka Jonaitytė, Teodora Kaveckaitė, Dominykas Lengvenis, Melita Mečiūtė, Kevinas Norvaišas ir Tauras Pugačius.

Po šventinių pietų Jurbarke visi skubėjo į Kuršėnus kur laukė kalėdinis vakarėlis – NVŠ programos „Karatė meistrai“ baigiamasis renginys ir nuotykių pilna naktis Kuršėnų sporto mokykloje.

Šventės dalyviai ne tik pasikeitė asmeninėmis dovanėlėmis, bet buvo apdovanoti karatė marškinėliais, pavaišinti skaniomis „Happy Cafe“ dovanotomis picomis. Visą naktį vyko įvairūs sportiniai, kompiuteriniai bei stalo žaidimai, kino naktis ir daug kitų pramogų kurias savo auklėtiniams suorganizavo Valdemaras Mitkus. Tokie renginiai ne tik skatina artimesnį sportininkų tarpusavio bendravimą, bet ir pritraukia naujų narių į savo šaunią komandą, kurie yra visada laukiami.  

Į viršų